Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X-gam3R kérdése:

Hogyan hívjam randizni, hogyan tudassam vele, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok, és van egy lány (osztálytársam) aki negyedik éve jár az osztályba. Nem tudom, hogy bejövök-e neki, de ő nagyon bejön nekem. ÁLtalában kicsit félénkebb vagyok, de ha olyan a hangulatom, akkor nem vagyok az. Igyekeztem közelebb kerülni hozzá, például amikor egyszer rosszul lett, és hazament, akkor suli után közösségi oldalon rákérdeztem hogy hogy van, meg hasonlók.

A kérdés: hogyan tudassam vele, hogy mit érzek, és hogyan, hova hívjam el randizni?

Azt se tudom hogy ő érez-e irántam valamit. Néha vannak olyan szituációk amikor ezt érzem, de olyan is van, amikor nem.


2011. máj. 27. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
MOnd el neki. (ennyivel könnyebb volt 10 évvel ezelőtt akkor még el lehetett mondani)
2011. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat. Ne nyomulj rá feltűnően, (legalábbis ne annyira) hanem próbáld meg megismerni. Aztán mondjuk kérdezd meg hogy hazakísérheted-e, vagy egyszerűen kérj randit. Aztán meggbeszélitek a továbbiakat és utána, ha már érzed hogy kezd komollyá válni, mond el mit érzel. ha mákod van, akkor viszont érez. ha nincs mákod akk legalább tapasztalatot nyertél.
2011. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2011. máj. 27. 22:37
 4/8 A kérdező kommentje:

Apropo. Van egy másik osztálytársam (srác) aki az egyik legjobb spanom, de vele is szokott beszélgetni, és azt érzem, hogyha valaki iránt érez valamit, az nem biztos hogy én vagyok, hanem ő. Eléggé "gyagyás" srác, még egyre jobban idegesítő, de nem is tudom.

Szerintetek hogyan tudnám megállapítani, hogy érez-e valamit iránta, ha esetleg irántam nem?

2011. máj. 27. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:

van kedved hétvégén eljönni moziba megnézni xy filmet,


ennyi :P nekem pl bejönnek a magabiztos, kezdeményező fiúk

2011. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áhá, köszi a választ :) én is gondoltam már mozizásra.
2011. máj. 27. 22:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg most így eltervezem, hogy hogy fogom megkérdezni/elhívni, de amikor ott vagyunk a suliban, akkor nincs hozzá bátorságom. Meg a csaj is olyan viccesebb típus, és félek, hogyha visszautasítana, akkor cikizés lenne belőle, meg hasonló dolgok...
2011. máj. 27. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:

igen..a cikizés valószínű..

de elég gáz h emiatt cikiznek vkit..istenem mi a faxért..féltékenységből mert nála bepróbálkozott másnál meg nem v miii?

de ha cikizés lenne..akk mondd meg h az cikizzen akit még sose utasítottak vissza

2011. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!