Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1. lány: Hosszú, barna, egyenes haja van, nincs frufruja. Szokott hülyéskedve beszélni, tud úszni, és szerintem kedves. Kertes házban lakik, van két nővére, és egy öccse. Szerintem jól néz ki.

2. lány: Hosszú, egyenes szőke haja van, nincs frufruja. Egész szép lány. Ő is kertes házban lakik, egy bátyja van.

3. lány: Kb. nyakig érő, egyenes, barna haja van. Nincs testvére. Valamennyire ő is szép.

4. lány: Félhosszú, hullámosabb, barna haja és frufruja van. Kertes házban lakik, egy húga van. Egész szép lány.

Igaz, én is lány vagyok, de fiúk véleményére volnék kíváncsi.

Írjatok arról is, hogy nektek milyen lányok jönnek be, és ha van csajotok, ő milyen. Kort és nemet is légyszi.


2011. máj. 30. 16:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az első lehet a nyerő a srácoknál, mert az öcsikét nyugodtan ki lehet küldeni a kertes ház kertjébe, füvet nyírni, addig a pasi bent marad a lánnyal, meg a két nővérrel, vagy elmennek úszni, még unatkozni sem fog, mert közben jól elhülyéskednek...

XDDD

2011. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
79%

Gratulálok azoknak akkor akik azért jönnek össze vagy azért nem jönnek össze egy lánnyal, mert hogy épp milyen stílusú a haja :D


Amúgy akkor leírhatod mindegyikről hogy melyiknek mi a hobbija, mit szeretnek csinálni.

2011. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Az első olvasni szeret, a kedvenc könyve a Harry Potter.

A második sportol: tájfutást.

A harmadik is olvas Harry Pottert, úgy tudom.

A negyedikről nem nagyon tudok ilyet, de az tudom, hogy kedves arca van.

2011. máj. 30. 16:30
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, ennyi információból hogy döntsünk? Alid tudtunk meg valamit a kinézetükről, a belső tulajdonságok teljesen kimaradtak. Szinte semmit nem tudunk róla, így nyilván nem lehet választani. Az hogy odaírod hogy szép... ez relatív.. kinek mi.
2011. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
1. , esetleg második is még
2011. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
50%
Eddig a második :D Az olvasás jó meg ok a harry potter is elmegy, de jobb lenne ha valami komolyabb témát is tolnának mellé. Zeneileg? Valaki játszik valami hangszeren? Mennyire társasági emberek?
2011. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Az első, a második meg a harmadik hegedül.
2011. máj. 30. 16:44
 18/41 anonim ***** válasza:
55%

Engem inkabb a TE eletkorod erdekelne egy ilyen kerdes utan. xD

11 vagy 12? :)))

2011. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

első,második,harmadik kilőve.

Miért nem a hegedüléssel kezdted? DDDDDDD

2011. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
40%

16:54--->"Engem inkabb a TE eletkorod erdekelne egy ilyen kerdes utan. xD

11 vagy 12? :)))"



Marhanehéz kikövetkeztetni a carolina11-ből XDDD

2011. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!