Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1. lány: Hosszú, barna, egyenes haja van, nincs frufruja. Szokott hülyéskedve beszélni, tud úszni, és szerintem kedves. Kertes házban lakik, van két nővére, és egy öccse. Szerintem jól néz ki.

2. lány: Hosszú, egyenes szőke haja van, nincs frufruja. Egész szép lány. Ő is kertes házban lakik, egy bátyja van.

3. lány: Kb. nyakig érő, egyenes, barna haja van. Nincs testvére. Valamennyire ő is szép.

4. lány: Félhosszú, hullámosabb, barna haja és frufruja van. Kertes házban lakik, egy húga van. Egész szép lány.

Igaz, én is lány vagyok, de fiúk véleményére volnék kíváncsi.

Írjatok arról is, hogy nektek milyen lányok jönnek be, és ha van csajotok, ő milyen. Kort és nemet is légyszi.


2011. máj. 30. 16:09
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Az itt válaszolók többségének szerintme szintén van. Akkor minek a kérdés? Érted:D
2011. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!