Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1. lány: Hosszú, barna, egyenes haja van, nincs frufruja. Szokott hülyéskedve beszélni, tud úszni, és szerintem kedves. Kertes házban lakik, van két nővére, és egy öccse. Szerintem jól néz ki.

2. lány: Hosszú, egyenes szőke haja van, nincs frufruja. Egész szép lány. Ő is kertes házban lakik, egy bátyja van.

3. lány: Kb. nyakig érő, egyenes, barna haja van. Nincs testvére. Valamennyire ő is szép.

4. lány: Félhosszú, hullámosabb, barna haja és frufruja van. Kertes házban lakik, egy húga van. Egész szép lány.

Igaz, én is lány vagyok, de fiúk véleményére volnék kíváncsi.

Írjatok arról is, hogy nektek milyen lányok jönnek be, és ha van csajotok, ő milyen. Kort és nemet is légyszi.


2011. máj. 30. 16:09
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
50%
melyika könnyűvérűbb?:DDD
2011. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Kingaa1 ***** válasza:
koszonom a szep perceket:))
2011. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

1....


A második alapból kilőve ha bátyja van X'D

2011. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Ezeket tudtam róluk. Amúgy meg valakinek az is lényeges. Miért, ha a csajotok/pasitok befestené a haját más színűre, nem biztos, hogy ugyanúgy tetszene nektek.
2011. jún. 2. 19:48
 35/41 anonim ***** válasza:

11 éves Karolina! Lássad mr be végre, hogy beégtél ezzel a kérdéssel, mint a fene. minél tovább húzod, és bizonygatod, hogy de igenis, annál többen, és tovább röhögnek ki, nem ok nélkül. Inkább tedd fel úgy a kérdést, hogy arra értelmesen lehessen válaszolni. Valójában mit szeretnél megtudni?

Egyébként az tetszik nekem, aki természetes, önmagát adja.

2011. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
De most miért cikiztek? Amúgy azt szeretném megtudni, hogy melyik lány jönne be nektek a legjobban! Miért van más dolog a válaszban, amikor nem az a kérdés? Egyébként a nevem nem Karolina, és honnan veszitek, hogy 11 éves vagyok?
2011. jún. 3. 15:46
 37/41 anonim ***** válasza:

A Carolina 11ből vesszük kicsilány:D

Én válaszoltam a kérdésedre, jellemeztem a barátomat. Te viszont nem mondtad, hogy bejön-e neked. Tehát mégegyzser: világosbarna haja van, nincs frufruja, kertes házban lakik, egy húga van.

Bejön?

2011. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nem nagyon.
2011. jún. 3. 21:25
 39/41 anonim ***** válasza:
:'D És megkérdezhetem, hogy mit találsz benne leginkább ellenszenvesnek? :D
2011. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Semmit, csak nekem már van, aki tetszik.
2011. jún. 5. 15:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!