Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit néztek meg egy pasiban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
arc, azután test (nekem személyszerint nem árt ha izmos vagy kicsit macis alkat), végül körmök (ha szutykos a körme, szoba sem állok vele).
2011. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az összbenyomást nézem meg.

Aztán a szemét, meg a száját.

Szeretem, ha egy férfinak szép, nagy, nyílt szemei vannak, és szeretem a formás, teltebb szájat.

A pengeszájú, vékony ajkú férfiak nagyon nem tetszenek.

És nekem férfias még a nagyobb orr.

2011. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:

először összességében. alkatilag a nagyon vékonyak nem tetszenek, arcban a határozott, férfias vonásokat szeretem (előzővel ellentétben a keskeny száj kifejezetten vonz :)).


igényesség fontos, tehát haj, fogak, körmök legyenek rendben, derékszíj-cipő passzoljon, zokni-cipő szintén. testékszer, fülbevaló, festett haj, bzis külső, tetoválás nálam kizáró ok.


29/N

2011. jún. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

szem, arc, mellkas, bicepsz, hasizom, sluszkulcs, lakás, pénisz, banki egyenleg...ha ez mind tökéletes, akkor az anyós az utolsó :)


22F

2011. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először az összképet, van-e kisugárzása, ha van milyen. Aztán az arcát nézem meg, egy szép szempár el tud varázsolni. Utána a testét. Bevallom, nekem valamilyen szinten fontos, hogy hogy néz ki az illető. Legyen ápolt, alkalomnak megfelelően öltözzön, és legyen kicsit izmos (a mackósabb pasikat nem igazán szeretem). Hamár férfinak hívják, nézzen is ki úgy, szóval smink, körömlakkozás, hajfestés, b*zis viselkedés, öltözködés kizáró ok!

16/L

2011. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legelsőre úgy összeségében nézem meg. Aztán, ha megtetszik, vagy különleges kisugárzása van, akkor a szemét, arcát, haját...mindent szépen sorjában ;)
2011. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Arc,haj,ruha,test,segg.


L

2011. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a viselkedését.

külsőleg a szemét, legyen gyönyörű kék vagy zöld szeme, vagy izmos vagy kicsit mackós legyen, lehessen hozzábújni. de ha rendes meg minden akk nálam nem kizáró ok az, ha pl. nincs szép szeme.

2011. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

- arc (legyen határozott, karakteres arca és arckifejezése)

- test (ideális: min. 185 centi [én 172 vagyok]; széles váll; ne legyen kigyúrt, de azért legyen rajta valami izom; hosszú láb; lapos fenék, nem bírom a bubusegget)

- normális összbenyomás (öltözködés, ápoltság...)

- dús haj (a testszőrzete azért ne legyen túlzottan dús ^^ arcszőrzet nekem nem jön be, más helyeken természetesen jöhet.)

- a kezet is megnézem, bár nem alapvető fontosságú, de némely férfiaknak igen szép kezük van. a legideálisabb, ha aránylag kicsi kéz- és lábfeje van, nem hatalmas csülkei.

- járása, mozgása legyen esztétikus.

- a feje formáját is megnézem, van-e szép tarkója, vagy lapos a koponyája, bár ez végképp nem lényeges :D az viszont fontos,hogy ne legyen nagy a feje.

lényegében ennyi (: 20/L

2011. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mindenképp legyen igényes,ápolt. imádom ha jó az illata,szépek a körmei. kockahas aww<3 bírom,ha fel van zselézve a haja. :) de nagyonnem sekszualizálom a hosszúhajat,tróger öltözködést,hajfestést,szolizást,piercingeket xd

ja,amúgy külső ami megfog,belső ami megtart ;)

2011. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!