Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltem egy fiúval egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltem egy fiúval egy találkozót, de most mégsem akarom. Hogy mondjam le?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam meg neki, hogy inkább más napon találkozzunk? Úgy érzem, most még nem akarok vele találkozni, de megbántani sem akarom, mert már eléggé beleélte magát. Tudom, szemét vagyok, nagyon sajnálom is, de ez van. :(
2011. jún. 4. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Bocsi, de meggondoltam magam, ne haragudj bár valószínűleg fogsz, de mégegyszer bocs..."

vagy valami hasonló.

2011. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy ne interneten mondd le. Ott tahóság. Legyen benned annyi, hogy telefonon felhívod (remélem megvan a száma) és szépen elmondod neki az igazat. Nem érdemes hazudni, lelkiismeretfurdalásod lesz még... Csak érezze Ő is, hogy tényleg nagyon sajnálod és nem akarod becsapni!


:)

2011. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az oka annak hogy nem akkor, hanem máskor akarsz.
2011. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Érdekesen működök. Az után futok, akinek én nem kellek, és utánam meg az fut aki nekem nem kell. Van egy másik fiú, aki nekem nagyon tetszik, kicsit úgy érzem hogy én is neki, de tudom hogy abból nem lesz semmi. És most itt ez a fiú, akinek én tetszek nagyon, nekem meg csak kicsit.. És valamiért rosszul és feszélyezve érzem magam attól a tudattól, hogy találkozok vele.

2011. jún. 4. 16:32
 5/13 anonim ***** válasza:
De akkor ne tologasd az időpontot hanem mond meg neki mit gondolsz, ahogy leírtad!
2011. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Neked igazad van, én pedig bolond vagyok. Meg kell neki mondanom, így hát meg is fogom. köszönöm :)
2011. jún. 4. 16:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Legalább legyél vele őszite:

"Bocsánat, nem szeretnék veled randevúzni. Keress más lányt. Sajnálom."


Mindkettőtöknek rengeteget spórolnál.

2011. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a sajnálom,az olyan szánalmas.. mért sajnálod ha egyszer ez van..meg ha megteszed/tetted..tehát azt ne írd bele.! vagy ne mondd bele! de attól h nem tetszik,mért nem találkozol vele?..lehet h élőben helyesebb,lehet megkedveled,lehet csak barátok maradtok egy találkozásból,nem értem a logikád!
2011. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.:) Velem pont ugyan ez a szitu történt meg kb 1 hónapja. Aki tetszett/tetszik neki én nem, bár már mindent bemagyaráztam magamnak, vannak akik azt állítják van barátnője, de a srác sosem beszél róla, neten sincs kiírva, és képe sincs kint, folyton a haverjaival, vagy a neten lóg, úgy érzem ez csak egy hazugság, amit ők találtak ki, hogy lekopjak róla, holott sosem szálltam rá.

Közben egy másik pasi elkezdett érdeklődni felőlem, ő minden új csaj felől érdeklődik nem is foglalkoztam vele, de aztán folyton ott volt ahol én, koslatott utánam már iszonyat idegesített, aztán utánam jött randira hívott, megmondtam neki, hogy engem más érdekel, nekem ő nem jön be, úgy tűnik leszállt rólam(lekopogom), később kiderült a személységével sincs minden rendben szóval jó döntés volt. Aki érdekel vele sztem nem lesz köztünk semmi, akkor már lépett volna felém, de én nem lennék boldog mással, vagyis lehet van olyan pasi, de akkor őt még nem ismertem meg. Szóval sztem ha más tetszik akkor ne talizz vele, de te tudod, ill. ha van kedved beszélgetni nyugodtan írj privit.:)

21/L

2011. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
16:51 Én sem értem a logikámat, ahogy te sem. Ezt majd csak az fogja megérteni, aki ugyan ebben a helyzetben van mint én, de azért köszi :D
2011. jún. 4. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!