Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltem egy fiúval egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltem egy fiúval egy találkozót, de most mégsem akarom. Hogy mondjam le?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam meg neki, hogy inkább más napon találkozzunk? Úgy érzem, most még nem akarok vele találkozni, de megbántani sem akarom, mert már eléggé beleélte magát. Tudom, szemét vagyok, nagyon sajnálom is, de ez van. :(
2011. jún. 4. 15:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
16:59 Tényleg nagyon hasonló helyzetben vagyunk :S
2011. jún. 4. 17:53
 12/13 anonim ***** válasza:

"Én sem értem a logikámat, ahogy te sem. "


Női logika? Mi ez valami vicc?

Tipikus éretlen hülye kis csaj, vagy, aki a rossz fiúkra bukik. Bezzeg, aki normális veled, meg akinek kellenél azt le se szarod. Várod a csodát, hogy majd biztosan, akinek nem kellesz, meggondolja magát. Hát nem fogja.

Ha annyira nagy lány vagy, hogy kapcsolatot akarsz, akkor legyen benned annyi, hogy személyesen, vagy minimum telefonon közlöd, hogy mi a helyzet. Azt sem értem, hogy most nem akarsz vele találkozni? És mikor akarsz? Majd egy hét múlva jobb lesz?

2011. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Tipikus éretlen hülye kis csaj, vagy, aki a rossz fiúkra bukik."


Érdekes vélemény. főleg hogy egyáltalán nem ismersz. Nem tudsz te rólam semmit, de elfogadom a véleményedet, ha te így gondolod.. Jogod van hozzá. Azért az első mondatod totálisan nem igaz rám, de inkább meg sem próbállak meggyőzni téged az ellenkezőjéről :)

A férfiak sem gondolkoznak logikusabban, ne aggódj :D

2011. jún. 4. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!