Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kitehetem közösségi oldalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitehetem közösségi oldalra azt hogy már kapcsolatban vagyok? Vagy várjak vele?

Figyelt kérdés
Tudom nem nagy cucc, de nekem még is felemelő élmény lenne :)a lényeg az, hogy eddig egyszer találkoztunk élőben, de akkor kb fél napig együtt voltunk, és elég szépen egymásba habarodtunk :) azóta neten s telefonon tartjuk a kapcsolatot, s a következő találka is a kanyarban van már :). Egyikünknél sincs am kinn a családi állapot. S nem tudom hogy lenne vele, ha én kitenném :) ti hogy viszonyulnátok ehhez? ( nem kérnék agyon oltó megjegyzést. azért kérdeztem, mert első barátnőm és hát szóval értitek, nem vagyok tapasztalt annyira a területen :P ) 17f
2011. jún. 7. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a következő randi? Ha mostanában, akkor várj vele, ha pedig nem, akkor telefonon beszéld meg vele, hogy te úgy érzed, hogy felvállalhatjátok egymást közösségi oldalakon is, és neki erről mi a véleménye. :)
2011. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem még korai! nehogy aztán beijedjen a csaj
2011. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mostanában lesz :) pénteken :) akkor még várok vele :)
2011. jún. 7. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy várd meg a randi végét, mérlegeld, hogy hogy éreztétek magatokat, ilyesmi:)

Ha elcsattan az első csók, akkor majd óvatosan felvezetheted:)

2011. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ne tedd ki, nehogy azt higgye mással összejöttél.

Beszéld meg vele pénteken az a legjobb :)

2011. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked a csaj a fontos, vagy az hogy minél hamarabb kitehesd hogy kapcsolatban vagy ?:)
2011. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!