Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Msn-en nem beszélünk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-en nem beszélünk, mert nincs témánk, viszont személyesen meg nagyon is jól elvagyunk. Ez most jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a jobbik eset. Én személyesen kukulok meg az emberek előtt, ami katasztrófa.
2011. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó.

Nekem sem megy neten keresztül. Csak az jár(na) a fejemben hogy mi tökömért egy elektronikus izé előtt ülök (mint most :D ) ahelyett hogy a csajjal lennék fizikailag.

2011. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van. Én a telefonnal vagyok így, élőben viszont nem kínosak a hosszabb szünetek.
2011. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De kb maximum 1 óra választ el minket egymástól,én is és ő is otthon ül.. miért nem hiv el találkozni? :(
2011. jún. 9. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor te vagy a lány.


Hát adj neki egyértelmű jeleket, hogy szívesen találkoznél vele. vagy akár hívd el te...mondd neki h: te nem unatkozol otthon? szép idő van és úgy elmennék valakivel valamerre... vagy hasonlót. Ha nem adsz neki egyértelmű jeleket arra, hogy bejön neked, ne várd, hogy elhívjon. Én is így vagyok egy lánnyal. Sohasem adott egyértelmű jeleket, egyszer ő elhívott engem találkozni, akkor is másik pasikról dumált nekem...most meg már le se szar se msn en se élőben...

2011. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. A virtuális világ mindig másmilyen, mint a való világ. Hiszen a virtuális világban nem látod, nem hallod, nem érzed, és így nem igazi.


18/L

2011. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!