Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18L vagyok. Eddig az érettségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18L vagyok. Eddig az érettségire tanultam és mellette dolgoztam. Nyáron ugyanott fogok dolgozni ahol eddig. Mennyire ciki hogy nincs barátom, nem feküdtem le még senkivel és nem smároltam? Normális válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 16:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Az a ciki akin 18 éves korára már a fél város végigment...
2011. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem ciki, inkább rossz abban az esetben, ha te már akarnád. Pl. az én esetemben, van egy pasi, akivel szívesen megpróbálnék párkapcsolatot kialakítani, de nem lépek, mivel elég furcsa a kapcsolatunk, és 51%-hogy van barátnője, és inkább megmaradok barátjának, minthogy kockáztassak, és még a baráságát is elveszítsem.

Nem tudom, hogy érez irántam néha úgy érzem, fontos vagyok neki, máskor meg úgy, hogy nem jelentek neki semmit.

De valószínű az utobbi, csak én szeretnék többet, bár mások úgy gondolják, észre sem veszem, ha jó hozzám, csak azt, ha rossz, mert olyan természetes, hogy jó velem.*-* Meg szinte mindenki látja rajtam, hogy odáig vagyok érte, valószínűleg ő is, mégse lép, gondolom nem kellek neki, de az is igaz, hogy elég zárkózott vagyok, lehet nem mer lépni.....

Sose volt pasim, nem csókolóztam, és még nem feküdtem le senkivel.

Próbálkoztak nálam pasik, de nekem csak az igazi kell, inkább leszek örökre egyedül, mint olyan valakivel, akit nem tudok boldoggá tenni, és akivel nem vagyok boldog.

Jah és én 18 éves koromig nem is akartam pasit nem foglalkoztatott a dolog, szóval 18 évesen még nem kéne nagyon paráznod rajta. Meg ha mindegy, csak legyen valakid, akkor úgy is találsz, tárkeresőn, vagy bulikba stb.

21/L

2011. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem az. Így meg főleg hogy van munkád, meg tanulsz + vannak barátaid. Mert legalább csinálsz valamit, többet érsz így mintha csak összejönnél valakivel mert kell.


Megemlítem hogy nekem sincs kicsit idősebb vagyok, de lényeg hogy suliban frusztrált hogy nincs konkrét társaság akikkel vagyok, aztán ez elég rossz hatással volt úgy mindenre. Na azóta lett munkám, de azt kívánom bár előbb lett volna, mert így már nem az igazi, keserű vigasz.


Igaz mivel neked már eleve van úgyse fogsz erre a sorsa jutni, csak azt mondom hogy nincs miért aggondód.

2011. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Nem ciki ne aggódj kevés ma már az ilyen lány;)
2011. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Anders ***** válasza:
menj el sürgősen hímringyóhoz. De am hogy jön ide hogy dolgozol?
2011. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Barátként megismernélek, mert biztosan felelősségteljesebb vagy mint az átlag, s nem feltétlen a divat húz minden területen. De talán túl sokat adsz mások véleményére és ezért merült fel benned a kérdés. De inkább ne is foglalkozz vele, az élet hoz neked még itt is elég sikert.

35F

2012. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nem ciki, csak nem értem mi köze ennek a munkahelyhez? gondolom nem szexuális szolgáltatást fogsz majd nyújtani, mert ott valóban ciki lenne.
2012. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem ciki, hogy lányként vagy szűz, fiúként már az, mert én is annak éreztem, ezért is mentem bele egy gyors alkalmiba 21 évesen és azóta legalább már nem vagyok szűz.


De amúgy lányként inkább előny. Ha vágysz rá, akkor meg hajts rá, lányként több esélyed van, mint fiúként partnert találni.


22/F

2012. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én értem h mi köze a munkához kb hogy nemért rá ilyenre mert el kellett tartania magát. amugy gáz nemgáz ez van ha zavar tehetsz ellene ha nem akkor meg nefoglalkozz vele. demivel felmerült benned valszeg cikinek is érzed. szar pasit hamar összeszedhetsz jot se nehéz szerintem szoval hajrá:)
2012. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 pqpqpq ***** válasza:
nagyon ciki.szerintem mar senkinek sem kellesz hahahaha
2012. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!