Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit értetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit értetek az alatt hogy "tetszetek" egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a kérdéseket és sokból az jön le hogy a "vajon tetszek neki?" egy reménykedés hogy talán engem választ... De ez elég szerencsétlennek tűnteti fel a kérdezőket...

Mert pl ha én azt mondom hogy egy lány tetszik, akkor az azt jelenti hogy szívesen beszélgetek vele és időt töltök vele mert vonzó mint nő (nem feltétlen a kinézete miatt) De gyorsan hozzáteszem hogy napról napra találkozok olyan lányokkal akik tetszenek. És ha egy lány tetszik attól még tetszik 10 és több másik is... Semmit nem akarok tőlük csak vonzónak találom őket, és ha ráérek, akkor valamelyikkel "foglalkozok" :) Ti a "tetszek egy srácnak"-ok máshogy értelmezitek?


2011. jún. 10. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
igazad van, hogy a "tetszés" szó kicsit tágas, és egy pasinak több csaj is tetszhet, de neked is biztos van olyan lány, aki kicsivel jobban tetszik, mint a többi... és ha komolyabban kezd érdekelni, komolyabban kezdesz foglalkozni vele, akkor komolyabb dolgok is kialakulhatnak köztetek:) sztem minden lány ebben reménykedik, hogy az áhított fiú jobban felfigyel rá, mint a többire...
2011. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi első!

Akkor jól értem... Tényleg van amelyik jobban tetszik: mindig aki épp közel van :D :D

Nade komolyan: nagyon szép remény hogy "jobban felfigyel a fiú őrá mint a többire" de ezzel megerősítetted a gyanúm hogy kvázi keresnek valakit aki "segít" rajtuk... Extrém analógia: mint a koldus aki tartja a markát és nézi ki dob végre bele valamit... Mert én pl pont azokra a lányokra figyelek fel, akik egyedül is a talpukon állnak, nem azt várják hogy figyeljenek már fel rájuk... Érdekes nem?


(Nem akartam semmi bántót írni, csak még tanulom ezeket a dolgokat és most úgy tűnik mintha a lányok rászorultak lennének egy "párra". Persze fiúk között is sok az ilyen, de naív lennék ha abban hiszek, hogy nem kell várni keresni a "párt" ?)

2011. jún. 10. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi idős az ember.

A tetszés kifejezést sok, főleg fiatal lány nem szó szerint értelmezi, hanem úgy, hogy már vonzódik hozzá a fiú, akár szerelmes belé.

Én úgy veszem, hogy annak tetszem, aki flörtöl velem. Mivel már elköteleztem magam, ez valójában semmi komolyat nem jelent, csak egy kis ártatlan játék, ami növeli az önbizalmam (meg ha jól sejtem, a másik félét is - kivéve ha nem elég neki ennyi).

2011. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezzel nincs is semmi gond, hogy neked a talpraesett lányok a zsánereid, de az az érdekes ebben a világban, hogy nincs 2 egyforma ember, mindenki máshogy gondolkozik, másképp látja a világot. rengeteg olyan fiú van, akinek az "elesettebb" lányok jönnek be, mert mellettük férfinak érezhetik magukat, hisz az ő dolguk megvédeni a lányt. te pont az ellenkező vagy, gondolom neked az jön be, ha a csaj dominánsabb, ő irányít pl az ágyban is... de ettől még lehet, hogy valaki nem így látja;)
2011. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez zavart engem, az "ízlés":

én az olyan lányokat szeretem akik olyanok mint én (férfias/nőies nemi jegyektől eltekintve a személyiség többi területén). Tehét rossz volt a saccolás, én bizony érényesítem az akaratom, és mégis azokat a nőket szeretem akiknek szintén van határozott álláspontjuk :)


És azoktól a nőktől esik le az állam, akik nem félnek... A jövőtől, semmitől. Én se félek. Se attól hogy egyedül leszek mert egyedül is teljesnek érzem magam...


De akkor mostantól ügyelek a kommunikációmra és pontosan körülírom az érzéseim, mert a legtöbb lány ezek szerint olyat keres aki kiegészíti őt, míg én olyat aki teljesnek érzi magát (ahogy én is).

2011. jún. 10. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
de ha teljesnek érzed magad egyedül is, és boldog vagy így, minek kell(ene) neked barátnő? ebben nincs semmi logika. akkor élj boldogan egyedül, nekem aztán oly mindegy. de ha jól értem, te boldog lennél egy olyan kapcsolatban, ahol a lánynak konkrétan nincs rád szüksége, mert egyedül is boldog lenne, megállná a helyét? annak mi értelme lenne, hogy nincs egyikőtöknek sem szüksége a másikra, mégis együtt vagytok? na mindegy, nekem ez magas...
2011. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaja, neked magas én meg nem tudom megmagyarázni igazán :)
2011. jún. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!