Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fagyok le, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fagyok le, ha egy "számomra nem teljesen ismert" fiúval beszélgetek?

Figyelt kérdés

Hát az a baj, hogy ha éllőben beszélgetek egy ismeretlen vagy látásból ismert fiúval, akkor csak addig jutunk el hogy: " Szia hogy vagy?? Megvagyok.. és te? énis "

Eléggé félénk vagyok :S Pedig igazándiból vicces, beszédes ember vagyok :) és holnap megyek ki egy sráccal, mert ahol lakok tűzoltó verseny lesz, és ő is versenyzik.. Elösször találkoznánk.. Nah röviden ennyi! Válaszokat kérek hogy mikről beszélgessek vele! :)


2011. jún. 10. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Uh, hát régebben nekem is ez volt, eléggé kínos dolog.:D Én elkezdtem olvasni mindenféle társalgásba beépíthető dolgot, pl. ilyen kis vicces híreket, vagy szimplán vicceket, és ez segített feloldódni. :D
2011. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokan vannak még így ezzel, nyugi. Sok fiú kifejezetten szereti, ha zavarba van előtte egy lány. Csak lazulj el, csak találj valami hétköznapi csevegőtémát pl. időjárás, suli, baráti kör, mi történt veled mostanába, mit láttál az utcán stb. Ne stresszelj azon, hogy lehet hogy nem érdekli a téma. Ha már jobban ismeritek egymást több közös dolog lesz bennetek, és el fog tűnni a 'kellemetlen csend'. :) Sok sikert !
2011. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!