Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy ilyen sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen sráccal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.-os és idén jött egy új osztálytársunk(félévkor jött át egy másik suliból).Minden lány odavan érte,hogy milyen cuki a szeme meg a haja,milyen divatos,bmx-ezik,stb,de nekem olyan átlagos srác...A fiúk emiatt nem nagyon csípték,de jóban voltak vele,bár állítják,hogy meleg a srác,mert mindenhol borotválja magát.

Nem csak ezért nem voltunk vele annyira jóban,hanem azért ismert egy kicsit sznob...

Pl. a helyi bmx parkot minden hétköznap bezárják este 6-kor,ezért a srác rábeszélte az anyuját,hogy építtessen a kertbe pár ilyen ugratót(vagy nemtom,hogy hívják ezeket),mert úgyis nagy a kertjük.Úgyhogy most a fiúknak Ő a legnagyobb haverjuk,ritkábban mondják rá,hogy meleg.

Meg a srác nem mondja minden nap,hogy a szüleinek milyen sok pénze van,de látszik rajta.Folyton olyanokat mondd,hogy az anyujának a pasijai csak azért vannak az anyjával,mert a nő jobbnál jobb kocsikat vesz nekik meg hasonlók.

De az egyik kedvenc mondatom a sráctól:Ő nem fog küszködni év végén a jobb jegyért matekból(4-5 között állt,végül megkapta az 5-öst...),mert a szüleinek annyi pénze van,hogy ha élete végéig nem dolgoznának,akkor is simán megtudnának élni,így neki nem fontosak a jegyek a suliban...Én csak néztem,hogy lehet valaki ennyire elszállva magától.

De most,a hétvégén az anyukája elutazott,ezért tartott egy bulit a házukban,ahová a fél város elhívta,így most mindenki az Ő legjobb barátja akar lenni.

Egész este azzal fárasztott,hogy én milyen jól nézek ki,hogy mennyire kiemeli a zöld szememet a ruhám(nem gáz,hogy kék a szemem xD) meg hogy mi milyen jól néznénk ki együtt...Nem tudom,hogy ezt komolyan mondta-e vagy csak viccből,de már többen is mondták,hogy állítólag bejövök neki meg hogy mindig rólam kérdez.De amikor én írok rá néha-néha facebookon vagy msn-en,akkor tök bunkó,csak párszavas mondatokkal válaszol,ha kérdezek valamit.Néha viszont tök jófej,rengeteget nevetek vele...

Most a legjobb barátnőm küldött nemrég egy sms-t,amiben azt írta,hogy a srác tőle kérdezte meg,hogy szerinte én járnék-e vele(mármint a sráccal,nem a legjobb bnőmmel xD).

Szóval most nemtom,hogy mivan....

De néha nagyon birom,néha meg a falra mászok tőle :SS

Mert helyes,az oké,de akkor is...


Köszi előre is!

(És kiderült,hogy uabba a középsuliba fogunk járni,valószínű,hogy egy osztályba is,szóval nem fogok "szabadulni" tőle:D)


14L


2011. jún. 13. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
miaz nem mered elmondani a nevét? :D na lécciiii
2011. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hááát...Nem,nem :D

Ha járnék vele(ami nem biztos),akkor nem szeretnék vetélytársakat :P

2011. jún. 15. 21:48
 13/14 anonim ***** válasza:
kicsit félreértettél, foglalt vagyok már. Szóval mégis járni akarsz vele? hát, te tudod.... A nevéről annyit, hogy külsőjét akartam megnézni, ilyen sráccal soha. Gondold meg ;)
2011. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kikötöd neki, hogy csökkentse az egóját, vagy nem jársz vele.
2012. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!