Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26-30 éves pasik már komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26-30 éves pasik már komolyabb hosszútávú kapcsolatot keresnek? Összejönnének fiatalabb lánnyal is? A saját korosztályomban sok srác egyszerűen annyira komolytalan.

Figyelt kérdés

a kb. 20 éves pasik elég nagy hányada a 3. randin legyen szex-elvet követi, minden buliban K.O., hetente váltogatja a barátnőjét, az exeket fennhangon kibeszéli undorító hangnemben... ha nincs műkörmöd/póthajad/20E-s cuccaid, már nem vagy jó nő, és még a legrondább pasinak sem kellesz...ha mindezek megvannak, akk is csak pár éjszakára.

én meg már szeretnék komoly kapcsolatot, ahol nem kell folyamatosan attól félnem, h az illető megcsal/a buliból a sokadik detoxba viszik/elhagy 1 pénzes csajért stb.

tudom, hogy ezek nem korhoz kötött dolgok, de az idősebb korosztályban talán több a normális, érett felfogású személy, aki felelősséget vállal a tetteiért.

20/L


2011. jún. 15. 22:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Azért ez olyan, hogy 26-30 év között is vannak akkora balfszok, hogy öröm nézni! Ahogy 20-as éveik elején járó fiatalemberek között is van olyan, aki normális kapcsolatra vágyik. De szerintem úgy ismerkedni, hogy "de én akkor is komoly kapcsolatot akarok!", esetleg még akkor is, ha nem működik... Hát nem jó:)
2011. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon érett felfogású komoly férfiember vagyok... Nem érdekel a műköröm/póthaj/drága cuccok, és nem csak pár éjszakás kalandokat keresek. Monogám vagyok, nem iszom sokat (kb. heti 1 üveg sör), és egyáltalán nem ugrom a pénzes csajokra (megvan a saját egzisztenciám).


Érdekellek? :-)

2011. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
"kedves" 23:01-es. ennél már ne tedd szánalmasabbá magad.
2011. jún. 15. 23:27
 14/26 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező! 24 éves érett gondolkodású komoly férfi ember vagyok szintén. nem járok diszkóba, a természetes hajat szeretem, nem érdekel mennyire márkásak a cuccaid, nem szokásom berúgni.


Érdekellek? Nem? Gondoltam hisz ha nem járok diszkóba és nem rúgok be biztos egy monitor előtt görnyedő matyigép vagyok.


Talán nem a diszkóban kéne pasizni. (Nem is a neten, hozzáteszem de amit a kérdésben írtál egy nonszensz).

2011. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

nem szoktam disco-ba járni, éppen azért, m sztem ott mindent lehet, csak egy embert rendesen megismerni nem( más értelemben vett ismerkedésre pedig nem vágyok.)

ha gondolod, írj privátot.

2011. jún. 15. 23:48
 16/26 mimano ***** válasza:

Már ne is haragudj, de azért ez egy elég csúnya általánosítás!

20 éves vagyok, és se én, se a baráti köröm nem él olyan módon, ahogy leírtad!

Pár választásnál sem a pénz, vagy a műdolgok érdekelnek, sőt, személy szerint már azt se szeretem, ha egy lány festi magát!

Érdekes módon, én is megtalálom, illetve megtaláltam a párom, nem kellett hozzá leinnom magam, nem akartam rámászni már az első randin, szóval a lényeg, hogy óvatosan az ilyen általánosításokkal!

Azért mert az ismerőseitek jó része ilyen, még nem kell az egész korosztályt lenézni (vagyis a nagy hányadát)!

2011. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

25-30 éves pasik kb. hülyére veszik az ilyen kis tini p*csákat. Ez egy tény. Férfiaknál alapszabály, hogy 30 év fölött minél idősebb, és szingli, annál gyanúsabb, hogy valami defekt miatt nincs partnere. Ezek lehetnek lelki, anyagi, vagy szexuális vonzatúak is.

A kutya ott van elásva, hogy általánosítasz, nem értelmiségi körökben keresgélsz, és közhelyekre alapozol. Így a 30 év fölött pasik is ki fognak használni. Benned van a hiba.

2011. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

írtam, h TUDOM? H EZEK NEM KORHOZ KÖTÖTT DOLGOK: azt hiszem a hiba nem bennem van.

hanem abban, aki csak azokat a mondataimat olvassa el, amiket szeretne.

a többit meg figyelmen kívűl hagyja.

2011. jún. 16. 00:51
 19/26 mimano ***** válasza:
Szerintem meg benned van. Nem véletlenül ilyen az ismeretséged!
2011. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


írtam egy privátot.

2011. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!