Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26-30 éves pasik már komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26-30 éves pasik már komolyabb hosszútávú kapcsolatot keresnek? Összejönnének fiatalabb lánnyal is? A saját korosztályomban sok srác egyszerűen annyira komolytalan.

Figyelt kérdés

a kb. 20 éves pasik elég nagy hányada a 3. randin legyen szex-elvet követi, minden buliban K.O., hetente váltogatja a barátnőjét, az exeket fennhangon kibeszéli undorító hangnemben... ha nincs műkörmöd/póthajad/20E-s cuccaid, már nem vagy jó nő, és még a legrondább pasinak sem kellesz...ha mindezek megvannak, akk is csak pár éjszakára.

én meg már szeretnék komoly kapcsolatot, ahol nem kell folyamatosan attól félnem, h az illető megcsal/a buliból a sokadik detoxba viszik/elhagy 1 pénzes csajért stb.

tudom, hogy ezek nem korhoz kötött dolgok, de az idősebb korosztályban talán több a normális, érett felfogású személy, aki felelősséget vállal a tetteiért.

20/L


2011. jún. 15. 22:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"ha nincs műkörmöd/póthajad/20E-s cuccaid, már nem vagy jó nő, és még a legrondább pasinak sem kellesz...ha mindezek megvannak, akk is csak pár éjszakára."


Ilyen csajok senkinek sem kellenek, max egy dugásra, de nem mindenkinek. Lehet, hogy nem diszkóban pláza p.csák és beképzelt kis köcsögök között kéne keresgélni és nem csak a külsőségeket kéne nézni, és akkor bőven találnál magadnak a saját korosztályodban is.

2011. jún. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
00:56-os - ritka 1 nap 2 ilyen csicska, mint te, meg az előző, aki már nemtom hányat visszaírt! XD
2011. jún. 16. 03:07
 23/26 anonim ***** válasza:

Irtam neked privátot a saját sztorimmal.Kicsit hosszú de ha időd engedi olvasd el majd.

Szia!

2011. jún. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb gondolkodasu ferfiakat keresel a 30-as korosztalyban, javaslom olyanok kozott nezelodj akiknek mar van egszisztenciajuk, mint pl jo allas, rendezett korulmenyek. Nyilvan a penz onmagaban nem szamit es nem boldogit, de ha valaki rendezett korulmenyeket tud teremteni maganak az valszoszinusiti hogy az elet mas teruletein is erettebb a hozzaallasa sztem. Az mas kerdes hogy az ilyen ferfiak a partneruktol is hasonlo gondolkodast varnak, ezert a 20-as eveikben levo lanyok kevesbe celcsoport szamukra, de nem kizaro tenyezo.
2011. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 mimano ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

00:56-os - ritka 1 nap 2 ilyen csicska, mint te, meg az előző, aki már nemtom hányat visszaírt! XD"


Éljen a komoly gondolkodás!

Igaza volt az egyik előttem írónak: te csak azt hallod meg, amit hallani akarsz, de ez a hozzászólás is csak azt bizonyítja, hogy nem véletlen ilyen a környezeted.

2011. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem értem, hogy hol látsz te ilyen hapikat... Mert jó, piálnak 20 évesen, buliznak... Én egyetemen láttam ezt, de azt nem mondanám, hogy minden este más csajt dugtak, vagy hogy csak a pénzes lányokra hajtottak. Sőt! Csak a sör meg a haverok:))) Nagy részük ugyanis kapcsolatban volt, értelmes lányokkal. Úgyhogy tényleg nyisd ki jobban a szemedet:)
2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!