Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan reagáltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagáltok ha leszólítanak titeket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz leszólítás alatt? ez a kérdés már sokszor volt
2009. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ! Ha jóképű elvörösödök mint állat és próbálok beszélgetni,de nem megy. Ha nem annyira jóképű,akkor nyugodtan beszélgetek vele.Egyébként ma már imádok így ismerkedni.És leszólítás alatt mit értesz? mit mondanál?gondolom fiú vagy.
2009. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted? Mikor odaszólnak hogy "hé, jó a segged!" vagy "de megb*sználak" az utcán? Mert erre sehogy, még rájuk sem nézek.


Vagy arra, amikor pl. barátnőmmel ülük egy étteremben és odajön egy pasi? Ha nincs senkim és tetszik a pasi, udvarias, akkor lehet megadom a számom... Sose lehet tudni. :)

2009. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pl. egyszerűen odamegyek egy ismeretlen lányhoz és elmondom neki hogy szimpatikus:)
2009. márc. 22. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szertem ha leszólítanak, mert vaalhogy csak el kell kezdeni. Ha tetszik valaki és nincs közös ismerősünk, akkor el kell kezdeni valahogy. Sztem nyugodtan menj oda a lányhoz. Ha szimpatikus vagy neki, akkor bitzos beszélget veled. Ha nem, akkor meg max elutasít. Egy próbát megér, mert vesztenivalód nincs.
2009. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha tetszik a pasi,minden további nélkül beszélgetésbe elegyedek vele! szerintem nyugodtan szólítsd le a kiszemelted!
2009. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát ha pl barátnőmmel vagyok akkor ha egyértelmű h nekem szól a srác mm rám néz stb és ha picit szimpatikus akkor örülök neki :D

végül is jobbá lehet tenni így a napomat mm ha egyszerűen rám köszön nem tudom nekem jól esik

2009. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is örülök neki... Ha nekem is tetszik, akkor mindenképpen mosolygok és talán még én is gördítem tovább a beszélgetést, ha nem, akkor mát az elején megmondom neki, hogy Bocsesz :) Szóval ha megtetszik valaki akkor hajrá! Én csak akkor nem adnám meg a számomat ha nagyon nem tetszik a pasi :P
2009. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
örülnék neki,mivel növelné az egómat:D:D
2009. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha teccel, ha nem, én vörösödööök.:D

aztán azt mondom nagy nehezen, hogy "hűha":D és utána várom a további mondanivalódat, mert én nem tudom megszólalni még egy ideig az tuti:D talááán énis mondom, hogy teis bejössz, de nemhiszem hogy lenne annyi bátorságom..

aztán várom, hogy mondd meg milegyen és vezess:D ha elakarsz hívni valahova, akkor elmegyek, ha helyes vagy, vagy megadom a számom. de ha nem jössz be, akkor azt mondom, hogy sietek vhova.. vagy leheth akkor is elmegyek veled, de csak mint barát lehet valami...

2009. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!