Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy a szerelem részben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a szerelem részben elhatározáson múlik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
részben igaz. de csak akkor, ha már megvan a szikra. azután csak pozitívan állj a dologhoz, és ne a negatív végletekkel foglalkozz (úgyis megcsak, kidob, elhagy majd), mert akkor soha se lesz egy rendesen működő kapcsolatod
2011. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


A szerelem akkor is jön,ha nem határoztad el.

2011. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igaz.

Szerelem csak akkor lesz, ha valami miatt összességében ez jó döntésnek tűnik neked.

Még akkor is, ha hátrányai is vannak (rossz természetű, stb) - az ösztönös célod az, hogy gyereked legyen és ő segítsen nevelni. Ezért elfogadsz bizonyos árat is.

2011. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

16:19 "Ezért elfogadsz bizonyos árat is."



Hát mostmár értem,hogy neked csak elhatározás kérdése.


Jónagy ribanc lehetsz!

2011. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó igen értelmes lehetsz.

Az ár itt nem pénzt jelent - hanem azt, hogy azért, hogy gyereked lehessen, elviselsz és megteszel dolgokat.

2011. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem, mégis milyen elhatározáson múlna az, hogy szerelmes legyek??


Én döntöm el, hogy na most szerelmes leszek? Hogy BELÉ leszek szerelmes? Hogy mikor leszek az? Hát mert szerintem nem!

Ha így lenne, akkor sokkal több boldogabb pár lenne, mert mindenki akkor esne szerelembe, amikor megfelelő minden körülmény, és nem abba szeretne bele, aki lesz*rja, vagy párja van, hanem akinek ő tetszik, aki kedve és biztonságot ad!


Másrészt az érzéseink nem egyenlő a gondolatainkkal. A különbség, hogy a gondolatainkról dönthetünk, megváltoztathatjuk tudatosan. Az érzéseinkről azonban soha nem tudunk tudatosan dönteni! 20/L

2011. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A szerelmet nem lehet sem előidézni, sem pedig megszűntetni. Meggyőzheted magadat arról, hogy xy miért lenne jó neked, de az még nem szerelem.
2011. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

RÉSZBEN tudatos a döntés.

Van sok összetevője is, amelyik viszont nem tudatos.

2011. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

23:11-es vagyok

Aki azt írtra: Melyik részében tudatos hogy ezt érzem?

Csak kíváncsiságból, mert érdekelne, írhatna konkrét példát is.


Amúgy én most szerettem bele egy több éve kapcsolatban élő pasiba, és én tudom, hogy aznap pedig egyáltalán nem foglalkoztam se pasikkal, se szerelemmel, mert egyáltalán nem vagyok olyan helyzetben, hogy most párkapcsolatban legyek. És ez nála is vica versa így van...

2011. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A szerelmet nem lehet megtervezni, nem lehet kiszámítani, hogy na, majd most szerelmes leszek.

A szerelem csak úgy, jön, elsöpör, és amikor már észreveszed, fülig szerelmes vagy :D

2011. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!