Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti tényleg féltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti tényleg féltek kezdeményezni egy nagyon szép lánynál?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 19:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy sokan miért nem kezdeményeznek. Valahogy bulikon meg tudok ismerni olyan csajokat, akiktől másoknak elered a nyáluk. Esetleg egyebet is elérek az este :-P... Pedig nem vagyok külsőre valami Coca-Cola-t reklámozó kockahasú és belőtt hajú srác.


De az egy dolog, amiről az előbb szó volt. Viszont engem egyvalami fog meg igazán... az értelemről és érzelmi intelligenciáról árulkodó tekintet. Főleg, ha kedvesség is sugárzik belőle. Csak az ilyen csajok ritkábbak, mint akik olyan adottságokkal rendelkeznek, mint pl. a címlap-hölgyek.


Jó eséllyel meg szoktam látni az ilyeneket (bár ki tudja hányat tévesztettem szem elől???), de ritkák, mint a fehér Zorró.


És számomra a szépséghez hozzátartozik a tekintet, a mimika és a gesztikálások és a mozgásstílus is, nem csak a fizikai paraméterek.


Egy szépségkirálynőt se tartok valami hú, de szépnek. Túlságosan mű. Attól még volt dolgom hasonló szerzettel is (kinézetre). Néhány haverom akkor is lesett egy nagyot, hogy miféle nővel voltam. Bár voltak olyanok, akiket én személy szerint szebbnek láttam. Volt olyan ismerősöm (kissé primkó, így megértem, ha nem érti) azt mondta, hogy hlye vagyok, mikor mondtam egy másik csajt az előzővel szemben, aki szerintem szebb.


Na meg ez a szépség-dolog is teljesen relatív. (bár tény, hogy egy fogatlan kopasz csajt nehéz szépnek titulálni)

2011. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Szép csajjal, nem akartok kezdeményezni, mert feltételezitek, hogy foglaltak, vagy kikosaraznak...

Csúnya csajjal nem akartok kezdeményezni, mert ugyan ki akarna egy ronda lányt..."

ebben van igazság. és ha azt mondjuk, hogy az átlagos lányok tetszenek akkor az első kérdés: az meg milyen?

2011. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!