Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden őrültséget meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden őrültséget meg kell tenni a szerelem érdekében?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy nagyon kedves, okos, intelligens, jófej pasival :) én 20 ő pedig 24 éves.Nagyon sokat beszélgetünk, kamerázunk, smsezünk . A baj csak annyi hogy én észak pest megyében élek, ő pedig lent az alföldön. Megbeszéltük hogy 3 napra lemegyek hozzá, július közepén. Őrült vagyok ha lemegyek?


Te mit tettél a szerelem érdekében ami őrület volt ? :))


2011. jún. 28. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy fent és lent?
2011. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
arra értem hogy én majdnem hogy fent északon élek, ő pedig lent délen :))
2011. jún. 28. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy őrült..20 évesen lazán elmehetsz vkihez 3om napra..ha nem jó max előbb elmész és kész:)

Én mennék a helyedben:D

egy próbát megérhet..

L/18

2011. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)) akkor bátran belevágok :))
2011. jún. 28. 15:36
 5/6 anonim válasza:
Vágj bele. Ne felejtsd el, hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen. Én is 20 éves vagyok mint te, kb felnőtt ember. Egy utat megér. Ha mégsem olyan amilyennek elképzelted akkor elbúcsúztok és felszálsz a legközelebbi "postakocsira". Legalább kirándulsz egyet. :-)
2011. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen igazad van:)) a fényképezőt viszem..:P :))
2011. jún. 28. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!