Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbántottam, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék összejönni valakivel.. tegnap este nagyon megbántottam, viccnek szántam de szerintem még haragszik, nagyon.

Bocsánatot kértem és elmondtam hogy nem gondoltam komolyan de látszik hogy még mindig fáj neki.. :/


2011. jún. 29. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

mivel tudtad ennyire megbántani?

Amugy szerintem felejsd el,mert ha olyan tipus mint én(semmire nincs bocsánat),akkor inkább hagyd.

2011. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attól függ mit mondtál neki.. azért megjegyzem nem szabad bizonyos dolgokat elviccelni
2011. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van róla egy videó ahol táncol (szerinte gáz, szerintem aranyos + vicces) és mondtam hogy X eltűnt.. mert meglátta a videót xD ...
2011. jún. 29. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!