Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megbántottam a barátomat? Talán túl féltékeny voltam? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szilveszteri buliba készültünk, de anyám megtiltotta hogy kitegyem a házból a lábam mert "félt". a barátom meg úgy döntött még is elmegy én meg ere elggé féltékeny lettem, mert egy csomó szingli csaj lesz ott! ő ezt nem fogta föl. talán én hibáztam???
2009. dec. 31. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kor? am megértelek én se örülnék!!!
2009. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ja és bizalom ide vagy oda..szilveszter este mindenki részeg szal...
2009. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
am 14 vok a barátom meg 17
2009. dec. 31. 22:12
 4/15 anonim ***** válasza:
"szingli csaj" meg "féltékeny"..ó istenem, 14 évesen még babáznod kéne.
2009. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mondj le a barátodról szerintem..
2009. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
attól még hogy 14 vagyok, igazán éret vagyok, már bocsi, de ezen a téren nincs semi közötök hozzám! sokal éretteb vagyok, a velem egykorúaknál! nincs egy velem egykorú barátom se csak idősebb, mert csak velük van meg az egyszint. Köszönöm:)
2009. dec. 31. 22:23
 7/15 anonim ***** válasza:

na egy kérdésre még visszajöttem :) Hát figyu ha akarod kiindulhatsz haveromból is ő 18 és azt hiszem ebben a pillanatban csalja meg a barátnőjét :) Amennyiben megbízol benne és úgy ismered hogy ő nem tenne veled ilyet ezesetben semmi aggódnivalód

buék

2009. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És nem fogok lemondani róla! Hiszen elégé túlreagáltam szószerint ordítva kértem, könyörögtem, mindenfajta piszkos trükköt bevetettem. de mostmár tudom, hogy ez nem volt jó ötlet. egyébként meg szeretem! és mielött bárki beszólna emiatt van olyan ember aki 13 évesen nem szűz vagy már házas, vagy bármi hasonló, köszönöm...
2009. dec. 31. 22:29
 9/15 A kérdező kommentje:
Uccsónak köszi
2009. dec. 31. 22:30
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"Hiszen elégé túlreagáltam szószerint ordítva kértem, könyörögtem, mindenfajta piszkos trükköt bevetettem"

De azért k*rvaérett vagy. ;)

Jóvicc!

2009. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!