Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok pasi megbámul, de közben meg csak 2-nek tetszettem?

Figyelt kérdés
Életemben összesen 2 olyan volt aki megszólított (ebből 1 az interneten írt) de közben meg bárhova megyek mindig bámulnak pl. Mi a hiba bennem?
2011. júl. 2. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Velem dettó ugyanez van, mégsincs pasim csak 1 volt eddig. Nem tudom mért van ez.
2011. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A pasik félnek az elutasítástól, így inkább nem kockáztatnak, és elszalasztja a lehetőséget. De az is lehet, hogy nem vágyik kapcsolatra(vagy már van neki), csak a szemét akarja legeltetni egy csinos lányon pár másodpercig...
2011. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én meg elvileg nem vagyok helyes,de csúnya sem,és mégis eddig csak 1 lány volt hajlandó velem kapcsolatot kialakítani,de rájöttem,hogy ő meg butácska(de nagyon),így én nem voltam benne.
2011. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba hanem a sok pp pasiban.Gyávák megszólítani nagyon csinos nőket.De ha bátorítanátok Őket talán nem csak bámulnának.Vagy biztos vagyok benne h amelyik bámul az meg is akarna szólítani csak nem tudja h mit mondjon egy csinos hölgynek
2011. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagyakozni konnyu, tenni nehéz.:)

Amugy meg a nagyon szép nőtől félnek is, tovabba a ferfiaknak komolyabb örnértékelési problémajuk van, mint a noknek, stb.. sok tenyezo osszeadodik, amiert is pont a nagyon szep, okos es önallo, szeretetre, intimitasra leginkabb alkalmas nők pont azok, akik parlagon maradnak.

2011. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezzel én is igy vagyok gyakran.Azok meg akik megszólitanak,nem tetszenek.De arra nem tudna valaki válaszolni,hogy egy hónapja miért bámul minden nap egy pasi.Semmit sem csinál csak bámul.Számomra ez is egy nagy megfejthetetlen érthetetlenség:S
2011. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán ha beszélnél vele megmondaná
2011. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne vonj le ilyen következtetést, hogy csak kettőnek tetszel...

A fiúk rendszerint megbámulják a nőket... Viszont, ez nem feltétlen jelenti azt, hogy annyira tetszik is nekik, hogy beszélgetésbe is elegyednének velük...

Én személy szerint azt gondolom, hogy ha odamennék egy általam csinosnak ítélt lányhoz az utcán, akit akkor láttam először már csak a zavar miatt is elhajtana. Sőt, abba sem vagyok biztos, hogy reagálna.

Manapság egyáltalán nem megszokott ez a fajta közvetlen stílus, legalábbis amióta vannak ezek az idétlen portálok...

2011. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és annyit még hozzáfűznék, hogy attól, hogy egy lány szép, tehát szemrevaló nem feltétlen bír helyes kisugárzással is. Nálam például kizáró indok a cigaretta, ezen kívül az öltözködés és a külvilág felé közvetített stílus is fontos számomra.

Ettől függetlenül meg fogom nézni azt is, aki dohányzik, mert valahogy észre kell vennem azt a valamit a kezében és ugyan így a többit is valahogy fel kell mérni és ez nem megy egy két másodperc alatt...


Az viszont számomra is döbbenetes, hogy ha valaki rendszeresen bámul egy lányt, akkor miért nem mer oda menni hozzá? Ej-ej

2011. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ja, a rendszeres bámulás más tészta.

de nekem van barátnőm, mégis megnézem azér a szép lányokat utcán... abbol még senkinek nem lett baja hogy észrevette a szépet. és ez nem azt jelenti hogy akarnék is tőle valamit. esztétikai élményt nyújt, ha értitek mire gondolok... és amit tovább gondolok, abban a fantáziában meg már barátnőm szerepel :)

de szóval lehet hogy ha velem jössz szembe az utcán azt is ugy értékelnéd hogy megbámultalak, pedig lehet hogy csak egykét pillanatra néztelek meg, mert mondjuk elég formás a cicid, vagy ilyesmi :)

2011. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!