Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszettem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszettem neki, vagy csak simán "pasi"?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, a kérdés elsőre olvasva hülyének hangzik, és ezt így látatlanba az emberek nem nagyon tudják megmondani... De akkor is érdekelne a véleményetek!


Szóval pár barátnőmmel nyaralni voltunk, és már az első nap kiszúrtunk magunknak 4 helyes pasit. Valószínű ők is felfigyeltek ránk.. A barátnőmmel ketten napoztunk a medence partján és az egyik srác folyamatosan körülöttünk lebzselt és közben többször összevigyorgott a haverjaival. Többször is rajta kaptam, hogy néz engem, miközben napoztam, úszkáltam vagy relaxáltam a pezsgőfürdőben. Ha mentünk úszni, 10 perc múlva lent voltak ők is, ha szaunázni mentem, jött a srác is... De nem szólt semmit, csak néha rámpislogott! Volt, hogy egész hosszan nézett... Igazából nem tudom mire vélni! Tetszettem neki vagy csak simán pasiból van és megnézegetett mindenkit? Ugyanis a barátnőm szerint mindenkit feltérképeztek (egy másik szerint bejöttem neki), mondjuk nekem nem tűnt fel hogy mást is annyira bámult volna. Az egyik haverja is nagyon gyakran bámult rám meg mondjuk másra is, de nála nem éreztem azt, hogy folyton a nyomomban lenne. A másiknál meg igen... De lehet, hogy csak beleképzeltem?


2009. júl. 27. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2009. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján sztem bejössz neki.:) Gondolom ha nem lett volna nyuszi a srác, vagy adtál volna neki valami jelet, hogy bejön neked, akkor le is szólított volna.
2009. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól elbaszkuráltam. Annyira zavarban voltam és kényelmetlenül éreztem magam sokszor h. elkaptam a fejem. :S Gondoltam rá, h. esetleg viszonzom majd a bámészkodást, de külső alapján nem tűnt nyúlnak, ezért a végére elbizonytalanodtam és oda jutottam, hogy nem is tetszem neki csak "szivat". :D
2009. júl. 27. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak pasi. Nem lépett, nem tett semmit. Egyértelmű.

Nem tetszettél neki annyira, hogy kezdeményezzen.

2009. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is ebben is van valami... De ha nem tetszettem neki annyira minek néz olyan hosszú ideig? :S Ki érti ezt....
2009. júl. 27. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!