Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lány vagyok és sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és sok 20éven felüli fiuknak teccek és sokan hivtak ki beszélgetni vettek fel msnre stb. szerintetek csak arra kellenék nekik h megb**nak v tényleg akarnának tölem komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 01:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

44% mert te ezek szerint nem:) írni tudsz csak hülyeséget taps.

Mindegy...

2011. júl. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek adod meg az msn címed 20 éves fiúknak? Én a helyedben visszautasítanám azt is ha kihívnak beszélgetni. Ha vkinek tényleg tetszel és komolyan érdeklődik irántad hidd el azt észre fogod venni. De ne kezdj el r*bancoskodni már 14 évesen.
2011. júl. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, csak a friss husid kell nekik. Ne légy buta! :)
2011. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Dottorre vàlasza teljes és hejes 14éves lànytol mi màst akarhatnànak mit csak szexet!!! Mit mitgondoltàl ? Feleségülvesz amit nem lehet ¡!!! 18 mentek nàszutra hazat vesztek öszeköltöztök és boldogan éltek mig megnem haltok mert atol hogy nedvesedsz ot a

làbadközzöt azal nem sokra mész. 1fogalmadsincs valojàban mitjelet a

szeretkezés 2még kis làny vagy és nem egy nö

aki életetképes hozni a vilàgra gyereket nevelni gondozni ovni àpolni tanitani férfit traktàlni mert ha keres ràd el tart ez a lekeveseb mosni takaritani fözni vasalni 3 gondolom fözni sem tudsz mosni sem szoktàl anyâd megcsinàlja hejeted még örülj neki még 14 vagy komojan gondoljàk a 20éves férfi hàt nem de tesem mert ez mind te sem akarod csak bas.ni nem?akkor meg ne kérdez hülyeséget ha akarod ted meg!!!de mielôt cselekszel elöt mindig gondolkodj

2011. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Igenis van olyan srác, aki 20 éves és egy 14 éves lány tetszik neki. Én is 14 voltam, amikor egy 20 évessel kavarodni kezdtek a dolgaink, csak nekem annyiban más, hogy elég régóta ismerem. Lassan már egy éve megy a dolog, de megbeszéltük, hogy amíg nagykorú nem leszek, addig nem járunkk. És eléggé jó ez így, mert néha talizunk, és beszélünk facebookon, telefonon, így sokkal jobban megismerjük egymást...
2012. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Imre777 ***** válasza:

Én 55 éves vagyok.

Én komoly kapcsolatot akarok.


Veled mi lett az óta?

2016. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!