Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit szólnátok, ha simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha simán a kezetekbe nyomná a lány a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Pl buszon utazol, nézed a lányt, ő is téged, és amikor száll le a lány, kezedbe nyomja a telefonszámát, "hívj fel" mondattal. Mit gondoltok az ilyen kezdeményezésről?
2011. júl. 4. 18:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Rendben :D Megbeszéltük,de várjáááámááááá há nem is mondtad,hogy várjam az integetést,mert az öreglányok is szoktak integetni egymásnak,és nem szállok fel az biza,ha ilyet látok :D:D
2011. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Várjad! De nem lesz sok időd, mert amikor fel akarsz pattanni a buszra majd szólok a sofőrnek, h gyorsítson, h lássam bírod-e a kiképzést. :D
2011. júl. 4. 22:37
 23/27 anonim ***** válasza:
Sprinter voltam 1500 m-en,szerintem bírom :D:D:D Ezzel nem lesz gond :D
2011. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Affenébe, ez most nem jött össze...akkor ha beéred a buszt, talán odaadom a számom. :P
2011. júl. 4. 23:01
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit szólnék, csak nyomja már... :)
2011. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Rendben megbeszéltük...a busz úgyis 2-3 perc alatt gyorsul fel :D:D Az még sima ügy :D
2011. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

23:03 - légy nyitott, lehet hogy csak nem veszed észre, h a kezedbe nyomtak egy tucat fecnit. :D


23:06 - na igen így már nem is olyan nagy was ist das. :D

2011. júl. 4. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!