Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romantikus volt életed első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus volt életed első csókja? :-)

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 22:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Akkor úgy gondoltam, mostmár hányni tudnék tőle, borzasztóan megbántam... :S De ez van.

20L

2011. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy buliban volt, mikor először voltam becsiccsentve 15, szülinapomon. (Akkor részegnek gondoltam magam, de most már tudom, hogy az még messze volt attól.) Nem bántam meg, mert valahol el kell kezdeni, amúgy tuti tök féltem volna a csóktól. De semmi romantikus nem volt benne.. 17/L
2011. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt romantikus. Suli WC-jében történt egy olyan sráccal, akibe nem voltam szerelmes. Csak ki akartam próbálni. akkor 14 voltam. 16/L
2011. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
azvolt :)) nem bántam meg!
2011. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

részegen, buliba. sok köze nem volt a romantikához, ráadásul a csaj se volt egy bálkirálynő. dehát mit lehet tenni? valahol el kell kezdeni:)


így amúgy tuti könnyebb volt, mint józanul.

2011. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám... Vagyis számomra sokminden romantikus, de azt nem tudnám behatárolni, a köznyelv mire érti, hogy romantikus... Hónapokat vártam rá, hogy megtörténjen, végül egy buliban volt, részegen, és hát az elsőre nem is emlékszem... Azon kaptam magam, hogy már egy ideje csókolózunk... (:
2011. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám... Vagyis számomra sokminden romantikus, de azt nem tudnám behatárolni, a köznyelv mire érti, hogy romantikus... Hónapokat vártam rá, hogy megtörténjen, végül egy buliban volt, részegen, és hát az elsőre nem is emlékszem... Azon kaptam magam, hogy már egy ideje csókolózunk... (: 16/L
2011. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, mindenkinek meg a zöld kezecske!;)
2011. júl. 6. 10:52
 19/26 A kérdező kommentje:
*megy
2011. júl. 6. 10:53
 20/26 anonim ***** válasza:
nem. :D de rég volt, azóta volt részem sokkal romantikusabb csókokban:)) 20/L
2011. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!