Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan mondják, hogy jól nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják, hogy jól nézek ki de annyira csendes típus vagyok az elején, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Két napja is volt egy randim és külsőre bejöttem a csajnak de be is szólt, hogy mindig ilyen csendes vagyok? Később már azért feloldódok és többet beszélek de az első randi után esélyt sem kapok hogy bizonyítsak.

17/F


2011. júl. 7. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

en csaj vagyok es ugyan ez a bajom...

megkerdezthetem h hany eves vagy es hol laksz?

2011. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, legközelebb pontosítsd, hogy kinek szánod a kérdést. Vagy tőlem kérdezed?
2011. júl. 10. 12:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is lefagyok, ha olyan sráccal beszélek, aki bejön. :) Amúgy igen, ha egy suliba jártok, az jó sok közös témát felvethet. Bár ha nem, akkor is. Beszélj egy olyan sulis társadról, aki fura. A mis sulinkban van egy fiú, aki autónak képzeli magát. XD Egyszer elesett, és megszólal: "jajj, egy olajfolt". Meg brummog, elkezd a nitróról beszélni, stb. Nagyon komoly. :D De egyébként okos, művelt, az egész suli ismeri, ha leállsz vele hülyéskedni, tuti, hogy röhögőgörcsöt kapsz. Szóval az ilyen érdekes emberekről lehet beszélgetni. :D
2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!