Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz kérdés! Ész vagy szív?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz kérdés! Ész vagy szív? A helyzet sajnos nem a legjobb! Tetszik 1 lány, aki roma.

Figyelt kérdés
Ahogyan ő néz rám abból nekem egyértelműen látszik h én is tetszem neki.Csak sajnos sztem a lány is elég sok fajtabéli fiúnak tetszi,és nekem is mondták h ne nagyon kavarjak vele,mert xy-nak tetszik a.Ha jól tudom akkor régebben vmi bűnöző fiával járt.Már beszéltem vele párszor,és szerintem biztos h tetszünk egymásnak.Nem tudok dönteni.Egyrészt félek a fenyegetésektől stb..Másrészt azért is, h szüleim sem néznék ezt jó szemmel.Aki szitkozódó válaszokat akar írni,kérem ne tegye.Egyébként a lány normális,igényes nem olyan mint a többi.A józan ész azt súgja h nem,a szív pedig igent.Egyszerűen nem tudom h mit tegyek.Aki van/volt hasonló helyzetben kérem segítsen.Köszi a válaszokat
2009. márc. 29. 20:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hidd el helyes döntés a nem! Fenyegetés? Az csak a kezdet... És arról nem is beszélve, hogy nemcsak a saját egészségeddel játszol, hanem a családodéval/barátaidéval is! Legalább más emberek példájából okuljunk akkor...:S
2009. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11%
egyetértek azzal, aki azt írta, hogy beszéld meg vele!
2009. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!