Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz utcán ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szóval ma hajnalban egy buliból jövet vártam a villamosra. Egy srác nagyon nézett, én meg gondoltam odamegyek, hogy nincs-e kedve beszélgetni :) Kiderült hogy tök jófej meg kedves, elkérte a számom is, de így utólag belegondolva nem gáz, hogy a lány megy oda a fiúhoz? Fiúk, jobban szerettek ti kezdeményezni? És az nem lenne furcsa nektek, hogyha csak úgy simán odamenne hozzátok egy lány dumálni? Köszi a válaszokat :)
2011. júl. 8. 07:31
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:

A helyzeten múlik szerintem. A te esetedben jól jött ki, igaz a srác most már biztos úgy emlékszik rád, hogy nyomulós voltál - szóval ezek után muszáj lesz továbbra is meggyőznöd, hogy határozott vagy és csakis az van, amit te akarsz, különben elbízza magát és egyből a szexre fog menni.


Ami az utcán való ismerkedést illeti: nappal az emberek többnyire mennek valahová, ha az utcán vannak, szóval ebbe beleszólni, hátráltatni valakit nem szép dolog. Esetleg egy kérdés belefér, hogy "Szia! Nem tudtam elmenni melletted úgy, hogy ne kérdezzem meg a neved és a telefonszámod?" vagy valami hasonló. De ráakaszkodni valakire, hogy beszélgessetek... szerintem necces.

2011. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, csak furcsa, nem megszokott. A hátulütője pedig -- függetlenül attól, hogy ki megy oda kihez -- az, hogy az utcán véletlenszerűen kiválasztott ember esetén kisebb a valószínűsége, hogy pont olyanba szaladsz bele, akivel van bennetek valami közös. Ha mégis összejön, akkor viszont sok szerencsét hozzá.
2011. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hm, igazad van. Talán nappal én sem mentem volna csak úgy oda valakihez, de most hajnali 4 óra volt, és már 10 perce vártuk mindketten a villamost, és láthatólag egyikünk sem tudott nagyon mit csinálni. Úgyhogy tényleg helyzettől (meg embertől) függ, de legalább most szerencsém volt.
2011. júl. 8. 07:38
 4/10 A kérdező kommentje:
(Smartguynak írtam, csak közben jött még egy válasz :D)
2011. júl. 8. 07:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy én 15 éves vagyok, a fiú pedig 17, úgyhogy nem hiszem, hogy a szexre hajtana. Viszont nem vagyok az a domina típus, sőt szeretem, ha egy srác magabiztos és akár még irányít is, de most tényleg úgy kedvem támadt odamenni :)
2011. júl. 8. 07:40
 6/10 Smartguy86 ***** válasza:
89%

17 évesen nem a szexre? :P Igazából minden férfi a szexre hajt, csak a nők vannak kiakadva ezen néha. Persze a nőkből is csak azok, akik megjátsszák magukat. Merthogy a nők is a szexre hajtanak, csak nem vallják be nyilvánosan :) Ez a biológia és a kémia lényege, ami bennünk zajlik. Szép szóval vonzalom, vágy :)


Ettől még lehet normális kapcsolatot kiépíteni persze. Az már érzelmi érettség kérdése, hogy valaki állandóan cserélgeti a partnerét, mert nem tud megmaradni egy mellett...


De hogy neked is mondjak valamit: lehet, hogy szereted a határozott fiúkat, de ha annyira nézett téged, akkor miért nem ő ment oda? Mondjuk 17 éves, még kikupálódhat, szóval ne mondj le róla ;)

2011. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én buszon ismerkedtem "4hónapja vagyunk együtt :P"

de igazából "ő" szedett fel engem ^^,

18/F

2011. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz utcán ismerkedni.

Nem gáz ha lány megy oda fiúhoz, ezért még külön meg is dicsérlek:)

Én inkább azt szeretem ha a lány kezdeményez, de néha én is szoktam, de igazából ez mindegy szerintem, a lényeg hogy összejöjjenek és érezzék jól magukat.

Ha az utcán jönne oda akkor zavarba jönnék de beszélgetnék vele.

21f

2011. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
tetszene, ha a csaj jönne oda, mert akkor biztos nem küld el :D
2011. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utsónak (Y)
2011. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!