Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legbeváltabb, legjobb, leggyor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legbeváltabb, legjobb, leggyorsabb pasi-hódítási terv?

Figyelt kérdés
nagyon gyorsan szeretnek hoditani egy fiut,akinek tudom,hogy nemreg nagyonis bejottem,szoval lehet hogy meg mindig etszem neki,enm tudom,de el akarom csavarni a fejet es meg akarom oriteni. 14/L
2010. jún. 15. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem menj el hozzá, és mondd meg neki h szerelmes vagy belé, bár attól függ h falusi vagy városi vagy?
2010. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
:D miért , az mit befolyásol hogy falusi vagy városi?
2010. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy tetszettél neki?
2010. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha falusi és hátulról közelítesz, lehet véletlen pofán vág a vasvellával amikor megfordul.
2010. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem menj el hozzá, és mondd meg neki h szerelmes vagy belé"


Na ez az amit NE CSINÁLJ. Ettől a legtöbb fiú zavarba jön és nem tudja jól kezelni :P Sztem sokkal jobb ha lesmárolod vagy vmi. A fiúk a cselekedetek emberei nem a szavaké. Tapasztalatból mondom, amikor így elém álltak abból sose sült ki semmi jó, még akk sem ha egyébként tetszett a csaj.

17/F

2010. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
megírhatná a kérdező h hány éves a csávó
2010. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Megdugatod magad vele és nyert ügyed van.
2010. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

hát ezek a HSZek nagyon értelmesek, majd biztos 14 évesen ott jár nyomorultak.


próbáld meg felvenni msn re és dumálj vele, majd hívdd el valahova.


17f

2010. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Beszeltunk regen nagyon sokat msn-en meg a suliba is,elhivott randira mar voltam vele.Nem volt semmi cosk meg effele.Amugy varosi vagyok.Most suli vegere bevallotta hogy szeret de nem tudtam vele mit kezdeni ezert azt hiszem lepett.De tegnap talakoztam vele a parkban es lattam hogy bamul.Baratainak meg mondja hogy nem felejtett el de probal.Vagy nemtom.De latszik rajta hogy kedvel,hogyanm bolonditsam meg??
2010. jún. 15. 12:27
 10/21 anonim ***** válasza:

Először is: most akkor te meg akarod hódítani őt vagy csak bolonditod?

Ha csak bolondítod, akkor nincs mit mondanom:P

Hogy ha valami előrelépést szeretnél, akkor neked kell lépned valamit. Tekintve, hogy ha jol vettem ki, akkor te már visszautasitottad őt (nem reagáltál a bevallására), szükséges hogy te lépj, mert ő már nem fog.

Legegyszerűbb módszer ha lekapod:D srácoknál egyszerűbb és hatásosabb, mint a szóbeli kifejtés. A többi meg alakul.


UI: ha ennyire nem vagy bátor/rámenős, akkor szokásos:

msn->beszélgetés->találkozás->randi->csok-> járjatok:D

2010. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!