Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmentem randira és nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem randira és nem jött el az a gyerek. Nagyon rosszul esett. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bevallása szerint írt sms-t.. hogy miért nem tudott jönni.. de én nem kaptam meg.. Most nagyon dühös vagyok.. Elhiggyem neki?
2011. júl. 10. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3%
Vörös vagy?
2011. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Elég gáz! Ilyen estben ahogy előttem írták fel kellett volna hívnia, no meg az igaz, hogy ritka az át nem ment sms... Szóval kamuzik, ne is foglakoz többet vele...
2011. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, hogy nem kaptad meg az SMS-t. Előfordulhat, ha nem is gyakran. Ha kedveled a fiút, akkor adj neki még egy esélyt, ha viszont hazudott, felejtsd el.
2011. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

54%-os!


Állítsd már le magad, mert nagyon unalmas ez a "vörös vagy?" kérdés.


Fesd be a saját hajadat vörösre és gyönyörködj abban.

2011. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Majd én azt eldöntöm cica.
2011. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem az ilyet! Küldött smst-, de mégsem kaptad meg... Hát nem tud rendesen elküldeni egy üzenetet? Pedig gondolom elég mai gyerek ő is, állandóan a telefonon és a neten lóg... Na b.zd, hogy nem tudja normálisan elküldeni.

Annak az esélye pedig, hogy a szolgáltatód hibájából ne kapd meg... Hát úgy kb. minden ezredik évben....


Hagyd a francba. Ne is beszélj vele többet. Ha ő keres akkor légy hűvös vele. Ha esetleg nagyon nem bírod ki akkor kérdezz rá mi történt, de én a helyedben leírnám a srácot, beszélnék ugyan vele ha ő kezdeményez de ennyi. Keresnék mást.

2011. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Küldtem már életemben egy pár sms-t, de 2 volt ami nem ért célba. Az egyik pedig olyan 6 hónap után meg is érkezett mikor barátnőm telójából kivettük az aksit meg vissza raktuk, szóval... hatalmas hazugság!
2011. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!