Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért csodálkoznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csodálkoznak, hogy sok fiú manapság már nem is mer ismerkedni, udvarolni?

2011. júl. 12. 11:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Akkora gyerekek vagytok még. 18 év alatt ne csajozzatok ne pasizzatok, ha egymáson csak röhögni tudtok...

Mekkora dedó:P


Én amúgy nem csodálkozom, hogy nem udvarolnak a fiúk, én már azon csodálkoznék, ha udvarolnának:O

2011. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Udvarolni? Minek? Ti nők úgyis a külső alapján döntötök.
2011. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18:20 én nemrég még próbálkoztam vele, de semmi értelme
2011. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

18.20

Megnézted a videót?

2011. júl. 12. 23:10
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Azt soha sem értettem meg, hogy egy pasi miért olyan nőknek udvarol, akik még rájuk sem néznek? Nem egyszer volt velem ez, hogy rá sem néztem a pasira mégis nyomult...szval az ilyet valahogy nem tudom sajnálni.
2011. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
11:32: Bár alapvetően igazad van, elkerülhetetlenül felvetődik a kérdés, hogy akire senki se néz, az kire nyomuljon.
2011. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

11.32

Hát igen, az Ego azért meglátszik. Azt vettem észre, hogy manapság, ha valaki nem kiemelkedően jó pasas, arra rá sem néztek. De valahogy csak el kell kezdeni. Egyébként pedig ránézésre mit látsz? Itt van ez a pali, ilyen az arca, olyan a válla, amolyan drága ruha van rajta és ezzel kifújt. De nem tudsz meg semmit arról, hogy milyen a személyisége, mennyire lehet vele beszélgetni, milyen a humora, stb...A túlzottan jól kinéző férfiak legtöbbje nagyon gyakran egyébként is egy önelégült műmájer, mert nincs is rá szüksége, hogy másmilyen legyen.

Aztán meg csodálkoztok, ha sírás a vége. Az összképet kéne nézni, nem csak a felszínt!

2011. júl. 13. 13:18
 18/25 anonim ***** válasza:

igy van.

de abban a korban élünk,ahol csak a test számit,nem a lélek:(

2011. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten taszítóak ezek a harsány, üresfejű ostoba rib*ncok a videón. Lehet, hogy nem nem nernek, hanem eleve nem is akarnak udvarolni nekik, mert olyan a kisugárzásuk...
2011. júl. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát ilyen a mai világ hagyni kell az egészet a francba :(
2011. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!