Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak most? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
egy srác este azt mondta nekem (személyesen) hogy nagyon jól nézek ki..másnap rámírt és nagyon jól elbeszélgettünk.kérte hogy gondoljam át holnapig a járást..utána elgondolkoztam és úgy döntöttem járok vele.de akkor egy csaj kiírt az üzenőfalára minden nyálas szöveget hogy szeretlek stb.a fiú meg azt írta vissza neki hogy én is téged.
2011. júl. 13. 20:12
1 2
 1/11 Setis ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb, kérdezz rá. :)
2011. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
..na de azért hozzátenném,hogy rengeteget szexelünk,majdnem minden nap :/
2011. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,az emberi kommunikáció csodákra képes! (:
2011. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

21. század, én így szeretlek... :)


Ezért olyan csodás a fészbuk meg a többi marhaság.


Én is pl pont eldöntöttem minap, hogy ráindulok egy lányra, erre látom, hogy üzenőfalán ajánlgatja neki 2-3 helyi srác is, h na akkor majd este mekkorát partiznak, meg majd sétálgatnak utána stb... :)


Régen minden egyszerűbb volt.


23/F

2011. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként szerintem is csak annyit tehetsz, hogy rákérdezel :) Bár igazából elég egyértelmű szitu.
2011. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oksi :)
2011. júl. 13. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos csak nagyon jó barátok. :D
2011. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ez milyen már, hogy rád ír, hogy jártok-e, és te gondolkodsz, és úgy döntesz végül, hogy igen...


Hol marad a randi, a rózsa, a mélyen egymás szemébe nézés...?


Lehet, hogy feleslegesnek gondolod, vagy valami, de hidd el, hogy ennyire is fog megbecsülni téged.

2011. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az előttem írónak: már ne is haragudj de manapság a pasik nem szoktak rózsákkal meg ilyesmikel randit kérni -.-
2011. júl. 15. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:

20:48-as vagyok.


De, igenis van, csak várni kell rá, és nem összejönni egy olyannal, aki nem érdemel meg téged. Ha ilyen könnyen megkap magának a férfi, hogy megkérdezi interneten, járnál-e vele, és te azt mondod, hogy igen, annyira is fog téged megbecsülni.


Tudom, hogy nehéz normális párt találni, de azért van még pár értékes férfi a világban.


De természetesen ez a te döntésed. Én soha nem mennék bele így egy kapcsolatba, és te kérdezted, hogy mit csinálnék a helyedben. (Mellékesen: ha egy másik lánynak kiírta a falára, hogy szereti őt, akkor meg főleg nem.) Azonban más emberek vagyunk. Sajnálom, ha nem tudtam segíteni.

2011. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!