Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Testbeszédből hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testbeszédből hogyan lehet megkülönböztetni egy fiúnál, ha csak felizgult, vagy ha kötődik (szeretet, szerelem) is a lányhoz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:57
 1/5 anonim válasza:
orosz népitáncot kezd táncolni.
2011. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mosolyából simán meglehet ítélni
2011. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy pasi nem szeret adig míg fel nem izgult ;)
2011. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"egy pasi nem szeret adig míg fel nem izgult ;)"


Ééééééééééértem szóval akkor én minden eddigi nőmet szerettem akivel szexkapcsolat volt! áháááá asszem van 1 kis fogalomzavar

2011. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az a helyzet, h fiúknál a 2 nem zárja ki egymást. Ergo lehet felizgulva rád, ettől nem jelenti azt, h nem kötődik hozzád, mint ahogy azt sem, hogy többet is akar.


Hogy akkor mi alapján különbözteted meg? Hát egy alkalomból nehéz levenni, de egy kis idő alatt már meg lehet tudni a tetteiből, viselkedéséből. (Ezekre jobban figyelj, mint arra h mit mond.)

2011. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!