Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jele van annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jele van annak, hogy a lány is szeretné a csókot első randi végén?

Figyelt kérdés

Illetve első randi végén nem túl korai? Még nem randiztam korábban, és nincs is nagy gyakorlatom. Még nem ismerjük egymást, mert egy kávézóban botlottunk egymásba, és ott hívtam el, tehát a nevén és a telefonszáán kívül semmi nem tudok róla.

Előre is köszi.

16/f


2011. júl. 21. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a búcsuzásnál(szia után) nem mozdul meg, még néz feléd de csak halgat, akkor megcsókolhatod.
2011. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kapkodd el.. minél később csókoljátok meg egymást, annál nagyobb lesz a varázs .. :))
2011. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Folyton nyálaza a száját,forgatja a nyelvét,fénylik az ajka a szöllőzsírtól.
2012. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!