Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érzéseim szerint tetszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéseim szerint tetszek egy lánynak, próbálkoztam is nála, viszont, ha elkezdem tapizni rögtön dühroham jön rá, amin eléggé meglepődtem. Ha van pasija szerintem akkor sem érthető ez a viselkedés. Van tipp, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Ezek a dührohamok pofonokból állnak, sőt néha elég fájdalmasak. Azóta nem tapizom, viszont jóban vagyunk, és továbbra is küldi a "jeleket". Csak játszik velem?
2009. ápr. 3. 17:46
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
vagycsak én értem félre a jeleket? pedig elég félreérthetetlenül küldi, van hogy az arcomat is símogatja, de most már nem merek közeledni hozzá...
2009. ápr. 3. 17:47
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

na most nem tudom miért gondoltad h hagyni fogja. az én elveim szerint ennek valahogy így kéne működnie: 1. ismerkedés, jelek küldése 2. randik, összejövünk, megcsókol 3. együtt vagyunk már egy ideje, teljesen beleszerettem 4. elérkezettnek érezzük az időt h megismerjük egymás testét is, tapizás 5. elég ideje vagyok vele együtt h úgy érezzem nem bánom meg ha lefekszem vele.

de amíg nem jársz vele, nem bizonyítottad h szereted és tudsz vele gyengéd lenni, számíthat rád, addig felejtsd el a testiséget! jobb helyeken ahhoz megalapozott érzelmek kellenek!

2009. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az udvarlás nem tapizásból áll... Az akkor szokott lenni amikor már együtt járnak... Ezt eddig nem tudtad? Az meg, hogy simogatja az arcod, nem egyenló a te tapizásoddal... Amíg ezt nem tudod, addig inkább ne akarj barátnőt, hacsak nem valami rib@ncot akarsz...
2009. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek nem tapizni kéne. :)
2009. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

persze hogy nem elsőre tapiztam...

pár hónapja ismerjük egymást, jókat beszélgetünk nevetgélünk. csak érzem, hogy tetszem neki, mert ahogy néha rám néz...

aztán kapom a nagy semmit, nem azt mondom feküdjön le velem, de a tapival sztem már levághatná h akarok tőle valamit.

persze ebben az is benne van, hogy félek megmondani hogy tetszik, ezért mentem rá a tapizásra...:)

2009. ápr. 3. 18:02
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

a tapizás nem a szerelemvallás legjobb eszköze... kb azt sugallja h jó nő vagy, bejössz, megkívántalak és akkora bunkó vagyok h nem tudom magam visszafogni.

lehet h szerelmes beléd, ezzel viszont teljesen szétromboltad benne a magadról alkotott képet.

őszintén mit szólnál hozzá, ha lenne egy lány, akit nagyon szeretnél, és miközben te nézel rá olyan szépen és gyengéden simogatod az arcát és azon gondolkodsz h mennyire jó vele lenni... hirtelen benyúlna a gatyádba és ráfogna a dologra... hát nem hinném h ebből arra következtetnél h mennyire viszont szeret.

a lényeg: ha így néz rád, ha az arcodat simogatja, akkor inkább azt várja tőled h megfogd a kezét, vagy átkarold, vagy azt mondd neki: de szép vagy, úgy örülök h itt vagy mellettem. ennyi. nem olyan nehéz kinyögni, ahhoz sokkal inkább pofa kell h le merj tapizni valakit anélkül h már járnátok egy kis ideje

2009. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem a legjobb eszköz, csak én nem nagyon vagyok a sok randi udvarlás miegyebek híve...szerintem csapjunk bele a közepébe!:D
2009. ápr. 3. 18:13
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor spórolj, és keress valami nőt az út szélén.

Ha valakivel kapcsolatba akarsz kezdeni, akkor az nem így megy. Ezzel könnyen elérheted, hogy bunkónak tartson, így a helyedben ezt a közeledési módot hanyagolnám.

2009. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

ha meg így gondolkodsz akkor kívánom a lánynak h minél hamarabb felejtsen el. aki az arcodat simogatja arról feltételezhető h szeret téged. nem olyan értelemben ahogy te fogod fel a szerelmet. amúgy arra nem gondoltál esetleg h a lányoknál egyáltalán nem úgy működik a dolog, mit nálatok? rám pl. 1 évet várt a barátom míg lefeküdtem vele, nem volt soha egy sürgető szava sem, mivel ő szeretett (még most is:), tényleges szerelemmel.

ha maradsz a csapjunk a közepébe módszernél, akkor hagyd azt a szegény csajt úgyse tudnád boldoggá tenni, menj és keress egy olyat aki elsőre odaadja magát.

amúgy hány évesek vagytok?

2009. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó: csapjunk bele a közepébne? :D ez olyan mintha úgy szexelnél, h a lány nem is nedves, nincs felizgulva........:S Sztem pár hónapos ismertség, együttjárás után sem kéne letapizni! Így már értem mér kap dürohamot. Én is azt kapnék:) csak én szerencsére fiu vagyok:P
2009. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!