Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érzéseim szerint tetszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéseim szerint tetszek egy lánynak, próbálkoztam is nála, viszont, ha elkezdem tapizni rögtön dühroham jön rá, amin eléggé meglepődtem. Ha van pasija szerintem akkor sem érthető ez a viselkedés. Van tipp, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Ezek a dührohamok pofonokból állnak, sőt néha elég fájdalmasak. Azóta nem tapizom, viszont jóban vagyunk, és továbbra is küldi a "jeleket". Csak játszik velem?
2009. ápr. 3. 17:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

az a fura, hogy én tudnám mi lenne a helyes, viszont képtelen vagyok várni olyan sokat, és -már bocs, de az a nyálas szöveg amit írtatok hogy mondjam neki, nekem nemnagyon jön be. PR duma lenne, és azt nem szeretem.

bár ha belegondolok, ha úgyis azt akarja hallani, akkor lehet kibököm:)

én 17, ő 16.

2009. ápr. 3. 18:29
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan sajnálom szegény csajt. Ha csak azért mondod neki "azokat a dolgokat", hogy utána minél hamarabb megfektethesd, akkor... nem akarok bunkó lenni, így viszont nem tudlak jelzővel illetni.
2009. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el a lányt akkor. ne azért mondd mert azt akarja hallani. hihetetlen, de semmi nem történik akkor ha elmondod neki mit érzel (már ha érzel valamit egyáltalán). az a baj h te is az a tipikus tucatsrác vagy, h a haverok előtt megjátszom a kemény legényt, meg h bárkit felszedek anélkül h éreznék iránta valamit is.

na most ezzel nem elítéllek, de... mondhatok valamit? a barátom pont ilyen volt 2 éve. konok, nagyszájú, kemény srác, alig láttam elmosolyodni... aztán megismert. gondoltam magamban mennyire jófej ez a srác dehát milyen zárkózott, folyton csak menőzik stb... mondanom sem kell nem telt bele 1 hónapban és full szerelmes volt :) ha rám nézett mindig mosolygott :) rengetegszer simogatta meg csak úgy spontán az arcomat mielőtt összejöttünk.

egy normális lánynak ERRE van szüksége, ha ez neked csak színjátszás lenne akkor várj még pár évet az ismerkedéssel, vagy menj le egy diszkóba és szedd fel az első szembe jövő kis csitrit aki hajlandó lesz ott helyben lefeküdni veled

2009. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne mondj neki ilyeneket, mert nem illetek össze.

Mondd meg neki, hogy te le akarnál feküdni vele, és nem bírsz már várni. Utána pedig búcsúzz el tőle. Elhiszem, hogy ez nem könnyű - de 100% hogy boldogtalanná tennéd őt - és te sem élveznéd igazán. Nem ő a te párod.

2009. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

nem akarom minél hamarabb megfektetni, csak nálam valahogy a szerelem társul a testiséggel. igen, szinte azonnal.

de szerintem ez minden férfinél.

azt a PR szöveget komolyan gondolnám, csak pl az "olyan szép vagy" lerágott csont, meg nyálas. ettől függetlenül mondanék neki szépeket, szívből, de annyira més sosem tártam ki magam, hogy eddig eljussak.

2009. ápr. 3. 18:44
 16/25 A kérdező kommentje:
ráadásul mindig társaságban találkozunk, és így nehéz bármit is...
2009. ápr. 3. 18:51
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

hát talán mégse vagy reménytelen eset :) az viszont egy kicsit kiakaszt h társaságban ciki szépeket mondani, viszont az nem ciki ha tapizod ezerrel :S:S

csak egy kicsit kell visszavenni az önbizalmadból nem tudom szűz vagy e vagy sem de tud h nagyon nagyon nagyon tapasztaltnak kell ahhoz lenni, hogy egy lányt ki tudj elégíteni. amíg a lány nincs megérve a dologra, addig neki ez nem öröm hanem kényszer pl. arra h megtegye azért h ne hagyd el. ezt nem élvezi. ha valamennyire fontos neked a lány, akkor legalább annyival tiszteld meg h ő mit szeretne és mit nem.

de remélem lassan azért benő a fejed lágya :D még elég fiatal vagy hozzá h megengedhesd magadnak az ilyen véleményt, de aki komoly barátnőt akar, annak magának is meg kell komolyodnia!

2009. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, főleg te, aki többször is írt, aranyos vagy, sokat segítettél:)
2009. ápr. 3. 19:03
 19/25 A kérdező kommentje:

komolyodni viszont...húha:D

nemhiszem, hogy fogok, aki szeret így szeressen.:)

egyébként nem vagyok bunkó mint amennyire látszik, csak nagyon bejön a csaj:s

az a baj, hogy nem vagyok érzelgős típus, pedig a csajoknak az jön be. nemjó ómen:D

2009. ápr. 3. 19:07
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

nem is kell érzelgősnek lenni, csak picit kimutatni szóban is h mennyire tetszik :)

egyébként meg látod, írtad h mennyire bejön, akkor a kedvéért talán egy picit változni is tudsz :)

tudom én miről beszélek az én barátom is ilyen durrbele típus volt először, de a kedvemért változott és nem bánta meg, 2 éve nagyon boldogok vagyunk :)

2009. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!