Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érzéseim szerint tetszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéseim szerint tetszek egy lánynak, próbálkoztam is nála, viszont, ha elkezdem tapizni rögtön dühroham jön rá, amin eléggé meglepődtem. Ha van pasija szerintem akkor sem érthető ez a viselkedés. Van tipp, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Ezek a dührohamok pofonokból állnak, sőt néha elég fájdalmasak. Azóta nem tapizom, viszont jóban vagyunk, és továbbra is küldi a "jeleket". Csak játszik velem?
2009. ápr. 3. 17:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

majd megpróbálom, de szerintem csak akkor ha más nem zavar, és kb kettesben lehetünk:)

amúgy azt nem értettem még, hogy ilyen durva volt, nem azt mondta, hogy figy ezt még ne, vagyd most hagyd abba, necsináld stb, hanem azonnal dirrdurr csittcsatt:D

de komolyan mondom már csak ez miatt a hevessége miatt is tetszik:)

jaés a tapizás se volt olyan nagy szám, pár seggrepacsi azt kalap, ezért nem értettem hogy lehet így kiakadni.

2009. ápr. 3. 19:43
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"nem azt mondta, hogy figy ezt még ne, vagyd most hagyd abba, necsináld stb, hanem azonnal dirrdurr csittcsatt"

Te sem azt mondtad neki, hogy szeretnéd megkörnyékezni - hanem azonnal tapiztad. Erre egy vészreakció volt, amit kaptál. Egyelőre egyformán viselkedtetetek (csak közben neki van igaza). Az, hogy pár hónapja már beszélgettek, még nem jelenti azt, hogy ott nyúlsz hozzá, ahol csak tetszik. Hívtad már valahova BESZÉLGETNI?

Vagy próbáltad megérinteni először a kezét? Jobb ötlet lett volna.


Viszont némileg fejlődőképesnek tűnsz - talán lassan felfogod, hogy az élet nem olyan, hogy ide nekem mindent, de gyorsan. Ha képes leszel fejlődni, és a MÁSIKRA is odafigyelni - előtted a élet!

2009. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
...ja, még annyit, hogy ha a pofozkodása ellnére még mindig hajlandó veled beszélni - sőt, még kedves is - akkor egyelőre nem veszítettél el mindent. Akkor ez azt jelenti, hogy erőteljesen le kell lassítanod a tempót, és SOKKAL jobban odafigyelni arra, hogy ő mit szeretne. Beszélgess vele ilyen témáról is - de ha tényleg őrá vágysz, akkor felejtsd el a "ma letapizom, holnap felborítom" elképzeléseidet. Van ilyen lány is, de azt általában az út szélén találod.
2009. ápr. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
az 1. válasz adónak mondom...ott van az a sorren:D most ha megcsókolod abba általába tapizás is van..szóval-.-:)
2009. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok: mikor az első csók megtörténik, nem valószínű h a csaj jó néven veszi ha egyből ráfogsz a seggére vagy a mellére. legalábbis ilyen korban, mint ők, nem. ---válasz az utolsónak---
2009. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!