Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolatban az ellentétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban az ellentétek vonzzák egymást vagy az egymáshoz hasonlók?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a megállapítások sok dolgotól függnek, szerintem eléggé összetett! Nem lehet úgy kielemezni! :)
2008. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szélsőségek sosem jók, vagyis nem jó sem az angyal/ördög párosítás, sem az, ha egymás klónjai. az a fontos, hogy kiegészítsék egymást...
2008. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó, ha túl nagy szélsőségek vannak, mert akkor nem tudnak rendesen összehagolódni az emberek. Az a legjobb, ha kiegészítik egymást az emberek, és nem vesznek össze mindenen, mert nem értenek egyet, vagy éppen ellenkezőleg... ha mindent a másikra hagynak, nem beszélnek meg semmit közösen.
2008. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azok az emberek illenek össze igazán, akikben van több közös dolog, ugyanakkor egyes dolgokról más a véleményük! Mind a kettőről lehet beszélgetni!


Ha tök egyformák, akkor eleve halott dolog, ha meg ég és föld, semmi közös nincs bennük, akkor is!

2008. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

rövidtávon az ellenétes sokkal vonzóbb lehet, mint a hasonló, mert "bizsergetően új, érdekes, különös"

hosszútávon viszont a hasonlóak tűnnek jobb választásnak.

2008. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem fontos az h megértsük a másikat meg ilyenek szoval szerintem fontos az h hasonloak legyünk. de fontos az h különbözőek is legyünk h a másiknak mindig tudjunk valami ujat mutatni magunkbol
2008. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- Viselkedésügyileg általában a másság a nyerő. Egy félénk jobban éri magát egy felszabadultabbal.

- Érdeklődési kör alapján a homogenítás játszik szerepet.

2010. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!