Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyennek képzelitek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzelitek el a tökéletes első randit?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok légyszíves!

A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 26. 23:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! :DDD


Elmegyünk egy olyan helyre, amit mindketten szeretünk, vagy mindkettőnket érdekel.

Én lennék a legboldogabb ember, ha állatmenhelyre hívna az illető férfi, hogy segítsünk.

Nem vagyok romantikus alkat, de kapna pár örömkönnyet :)


Persze nem várhatom el senkitől, hogy így képzelje el az első randit. Ha elmegyünk horgászni, vagy enni, fagyizni valahová az is tökéletes.

Ne legyen nyuszi,merjen hozzámérni. Lássam, hogy nem csak barátként, hanem nőként néz rám, szóval szexuálisan is kívánjon. És csókoljon meg búcsúzáskor :)


22/N

2011. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszok, volt köztük pár romantikus!

A Duna part komoly????

És 23:20 volt már olyan, hogy ott hagyott? jó nagy szemét lehetett!

2011. júl. 26. 23:24
 13/32 A kérdező kommentje:
23:24 És hogy nézne ki egy randi az állatmenhelyen? (2 kutyámból kettő onnan van, de egyszer nem jutott volna eszembe ott randizni)
2011. júl. 26. 23:26
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
pedig romantikus lenne együtt ganézni a kutyákat a leendő pasiddal :)
2011. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Felénk az állatmenhelyen nagyon szívesen látják azokat, akik szeretnék megsétáltatni vagy megsimogatni azokat a kutyákat macskákat, akik mástól nem kapnak szeretetet. A szívem szakad meg ezekért a szerencsétlen állatokért és ha olyan párt találnék, aki hasonlóképpen gondolkozik, mint én, akkor azt hiszem, több lennék, mint szerencsés.
2011. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem pasi kell, hanem férfi. Ha valaki pedig ezt ganézásnak gondolja, abba egy csepp empátia és emberség sem szorult.
2011. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
igen, komolyan gondoltam :D de leírtam ott is
2011. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

nincsenek nagy igényeim :) beülnénk valahova késő délután beszélgetni, aztán elmennénk valami jó kis koncertre :) a végén meg hazakísérne..kb ennyi

18/L

2011. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Bár z az állatmenhely! De nem is rossz! Sőt! Ihletet ad!

2011. júl. 26. 23:41
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy étteremben vacsorázunk, iszunk pezsgőt meg bort, közben jól megy a beszélgetés, nevetünk, a lány jól érzi magát és ő is kérdezget, aztán mellém ül és megfogja a kezem én meg megcsókolom, utána elmegyünk hozzám és együtt alszunk összebújva, szex az kimarad, első randin nem szeretem:D

21f

2011. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!