Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyennek képzelitek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzelitek el a tökéletes első randit?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok légyszíves!

A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 26. 23:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Én annak vagyok a híve,hogy az első randin ne moziba meg ilyen helyekre menjen az ember, hanem sétálni vagy teázóba beülni.Sztem első randin még nem kell csók. Én inkább azt szeretem,ha megismerem a fiút és csak után a csók meg ilyenek

19 éves lány

2011. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Egy Steakhouseba hív el. A tatárbeafsteak után, egy finom palóc székely citrmos pacal leves, majd jöhet egy kilós T-bone steak. Hozzá jóféle vörösborok végig, desszertnek lefujtva egy túrós desszertel, majd hazafelé a kocsiban már le is pippant hogy a lakásba érve álljak mint a cövek, és kefe egész éjjel... Ja és az étteremben Ő fizet!

XD


xx/F

2011. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek nagy igényeim...

Randi előtt pár nappal elmennék ruhát vásárolni,a fél napot ruha vásárlással tölteném,majd a randi napján 3 órán keresztül csinosítgatnám magam majd amikor találkozzunk ezt mondja: "Húúú de csinos vagy ma! Én meg ezt válaszolnám: "Áhh csak gyorsan felkaptam magamra valamit" Aztán elmennénk sétálni egyet a városba. Nem kell semmi extra csak egy kis séta,útközben úgyis látunk dolgokat amiket ki lehet tárgyalni.

Ennyi:D

17/L

2011. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat! Ez a ruhás... Mostantól mindig megfogom dicsérni az öltözéket!
2011. júl. 27. 14:46
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Hm... Hát eddig a szexes első randim volt a kedvenc:D Margitszigeten beszélgettünk és limbóhintóztunk 3 órán át, aztán hazafele eltévedtünk, de végül hazajutottunk, megnéztünk egy horrort aztán életem legjobb kefélése:D De volt olyan is, hogy astoriánál buliztam, ott ismertem meg egy csajt tánc közben, aztán hóeseésben mentünk haza, azon az éjszakán volt először hóesés abban az évben:D Álomrandi... én inkább álomkapcsolatról álmodozom:D
2011. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Big Boss ***** válasza:
19%
Most komolyan nem szoktad megdicsérni a ruhájukat, hajukat, másféle pózban a hajukat, tetszésedet nyilvánítani a parfümjük iránt, most kom ezeket nem szoktad megejteni te GYÖKÉR HULLADÉK EGY FÉRFI VAGY soha nem lesz csajod, bókolni kell nekik.
2011. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mindegy.

Szerintem a nők unják a tökéletes randit. Egy szép nőnek kb 1000 randija lehet évente ,míg egy átlag pasasnak 10.

Mivel minden emberke igyekszik a lánynak a tökéletes randit összehozni addigra az 1001 edik hiába tökéletes akkor is megszokott lapos unalmas lesz a lánynak. Szerintem..

Szóval lehet bármilyen bárhol egy randi csak ne keveredjen egy nálam jobb kiállású pofázógép a környékre akit nem lehet lekoptatni mer olyan mint a piaci légy. Nekem az a lényeg hogy a lánynak örömet tudjak szerezni és örüljünk egymás társaságának és ne törje ezt meg semmi.

2011. aug. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

tökéletes első randi:


mind1 hogy hol mind1 hogy mikor csak vele akarok lenni és smárolni és megfogni a kezét :$$

2011. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Sétálunk télen a havas utcán, majd elcsattan egy csók, közben meg esik a hó. Álmaim randija :D

15/L

2011. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy nyár van. Találkozzunk egy hangulatos vízparti étteremben 7 óra körül. Rendeljünk elöételt, föételt, desszertet, de ne a mennyiségre, hanem a minöségre és a különlegességre menjünk rá. Rendeljünk bort, fehéret is, vöröset is, vizet is. a végén sajttál, desszertbor. Nem azt mondom, hogy zabáljuk magunkat agyon, hanem én szeretek kaja mellett egy jó étteremben órákig ücsörögni... Nekem ez lenne a tökéletes elsö randi.
2012. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!