Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tetszek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 20:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Ba...sz.

Aki azt mondta neked, hogy ronda vagy, egy vak gnóm:D

20/F

2011. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
az :D
2011. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!! Ez sokat segített!!! :DDD
2011. júl. 29. 21:14
 24/38 anonim ***** válasza:
privit el ne felejtsd :P
2011. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a képe nem tudtad egyenesbe (függőlegesbe) beszervezni?

Itt töröm kifele a nyakam h normális képet kapjak...nem vagy csúnya sőőt...NE foglalkozz azzal aki mást mond.

16/f

2011. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, csak a korodbeli fiúkat még a játék meg a haverok érdeklik meg hogy ki tud nagyobb bunkó lenni. Még nem nőttek fel a csajokhoz. Te is ráérsz még pasizni, ne foglalkozz velük. Szép vagy egyébként is, sok fiúnak fogsz még tetszeni.
2011. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Amit látok azon nincs mit kifogásolni, de a hajad az szinte nincs is benne, azt meg nézném a helyedben hogy kiengedve hogy áll.
2011. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
46%
szerintem nem vagy szép,de még fiatal vagy...kis smink kis +kor csodákat tesz.még nagyon fiatal vagy késöbb szép lány leszel...vékony vagy stb
2011. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Először magadat kell elfogadnod,úgy ahogy vagy..utána nem lesz gond :) Meg ne akarj mindig mindenkinek megfelelni,mert mindig lesz legalább 1személy,akinek nem tetszel..vagy az nem tetszik,amit és ahogyan csinálsz! Nem mondom azt,hogy sz.rd le mások véleményét...de ne feltétlen olyan ember szavára adj,akié mocskosul nem mérvadó. Meg még fiatal vagy..most fejlődsz,alakulsz..ha nem hanyagolod el magad,mindig tiszta és ápolt vagy,csinosan öltözködsz(nem feltétlenül divatos ruhákra értem)..akkor igenis lehetsz szép illetve mutathatsz jól..meg sokat számít az,hogy te miképp vélekedsz magadról..mert ha pozitívan akkor ezt mások is látni fogják :):) remélem tudtam segíteni

19/L

2011. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Tök szép vagy, szép az arcod, jó az alakod, nekem tetszel, bár szerintem egyesek elítélnének, hogy ilyet mondok egy 13 éves lánynak 19-20 évesen :)
2011. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!