Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy ismeretlen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy ismeretlen lány hogyan közeledjen hozzátok? Lányok is írjanak, hogy ők, hogy csinálták!

Figyelt kérdés

Nem volt még soha pasim, de már szeretnék egyet. Suliban ez könyebb lenne, de az évfolyamban nem tetszik senki és 8.-os leszek ezért magasabb évfolyam nincs...

Ha megtetszik egy fiú akit nem ismerek, akkor hogyan kezdjek beszélgetést, stb??

A válaszokat előre is köszi: 14/L


2011. júl. 31. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Így van ahogy a fiú barátod mondta, a fiúk a lányokra várnak, legalább is a mosatni fiatalság 20 év alattiak, megfordulni látszik ez az udvarlás dolog, így a lányoknak kell majd.

21f

2011. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek hozzád. Most a kort nem nézve. Ha hozzám odajönnél és nem nézel ki jól / nem tetszel, akkor mondhatsz akármit, mert úgyse érdekelsz. 18/F
2011. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagy pötsnek kell ahhoz lenni, hogy ne menj oda egy lányhoz, ha egyértelmű jeleket ad... Persze a mai világ tele van félénk, elnőiesedett szerencsétlenekkel, úgyhogy lehet, hogy jobban jársz ha tényleg te kezdeményezel.

16/F

2011. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak menj oda és beszélgess vele.Pl. szia te is ide jársz suliba?

Engem úgy próbált meg csaj felszedni, hogy odajött és leült mellém aztán beszélgettünk, hogy hova járok suliba stb.

Személy szerint én jobban szeretem ha egy nő teszi meg az első lépést mert ha nekem kell akkor mehetek nők százaihoz elutasítanak mert nagyon válogatósak a nők, így aztán ha oda jön valaki hozzám biztos hogy bejövök neki. majd hüyle leszek több száz visszautasítást elviselni, na persze...

21f

2011. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. mi sem szeretjük az elutasítást, nekünk se könnyű odamenni egy fiúhoz, mert félünk... de majd megpróbálom...
2011. aug. 2. 10:43
 16/16 anonim ***** válasza:

10:02

Hát azért ez a hozzáállás se normális....

2011. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!