Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Változtatni szeretnék magamon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatni szeretnék magamon (? ) elég hosszút írtam

Figyelt kérdés

14/F vagyok, teljesen nyugodt, sosem verekedtem, szeretek mindenen gondolkozni, nem vagyok valami adonisz, közeli kapcsolatom lánnyal csak 1szer volt(akkor is csak 1napig tartott, (lexopott))és rájöttem, hogy nem ez kell a lányoknak(új suli, új stílus, új külsö, egy cél), viszont most hogy tombolnak a hormonok, nekem igenis kellenek a lányok.

egy hete érzek magambam eröt, és szeretnék ezen változtatni. a kérdésem lényege az, hogy ha nekem nem nagyok a kezeim(ujjak+kézfej) és eljárnék kondiba, nemnéznék-e ki idétlenül a kiskezeimmel az nagyobb izmok mellett?

1hónap alatt heti 20 óra kondi veszélyezteti az egészségem?

a lányokat mennyire befolyásolja egy férfi izmai/eröléte a "választásban"?

Szerinterek érdemes véghezvinni a "cél"om?


tartsátok fejben, hogy összesen 4 kérdésem van.


elöre is köszönöm


2011. aug. 1. 00:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
4 válasz:igen, nem, nem, majdnem
2011. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Háát szevaasz zsici:) ha hülyeséget írsz is köszönöm, mert te vagy az, ZSICI

bírom a hülyeségeid, és ne maszturbálj koalával!!

2011. aug. 1. 01:04
 3/39 anonim ***** válasza:

1. a kezeid majd megnőnek csak később

2. te hol edzel annyit? annak a fele is bőven elég neked még sok is

3. eléggé befolyásoló tényező dolog az izomzat/erőnlét a lányoknál

4. megéri véghezvinni csak arra is gondolj hogy a gyorsabb/jobb növekedésért csak heti 1 szer maszturbálhatsz hogy állandó legyen a tesztoszteron szinted

2011. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

1. Nem nznél ki idétlenül.


2. Nem veszélyes.


3. Engem nagyon befolyásol :P


4. Milyen kérdés ez? Hát persze, hogy érdemes véghez vinni. Az élet egyik legfontosabb része a céltudatosság. Anélkül semmit nem ér az élet. :) Sok szerencsét

2011. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Heti 1szer???!!

szereznem kell egy erényövet, vagy egy önmüködö zárat, ami heti egyszer kinyílik a farkamon

2011. aug. 1. 01:07
 6/39 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok mégis kibírom mert csak a cél lebeg a szemem előtt...
2011. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
senki se kigyúrt állat ként kezdte havi 20 edzés pedig nagyon sok pihenni is kell közte mert ki fogsz égni és konditermen kívül h hatásosabb legyen edzél a saját testedel azaz ne sújokat emellgess hanem járj el futni fekvő felülés.... és ne szedje semmiféle koksz meg ilyeneket mert azzal lószart se fogsz elérni leszel 2ajtós szekrény 1X de erőd az nemlesz csak felleszel fúja arra h a lányok buknak e erre hát szerintem igen de van aki nem valaki erre valaki arra:D
2011. aug. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

1; 2: kérdezd a sport részlegen.

3: kevésbé. Persze jó, ha van, előnyös erény. De nem ezzel fogsz hódítani. Rajtam van izom (lásd kockahas) de ruhán keresztül csontkollekciónak látszom, aztán ha leveszem a pólóm mondják a srácok, csajok, hogy nem is gondolták volna, hogy ilyen has; mellizmom; bicepszem van. Mielőtt összejöttem a barátnőimmel, nem látták a testem. Tehát nem az izmommal hódítottam. De ahogy említettem, azért jó, ha nem úgy nézel ki, mint egy darab szar.

4: igen.

2011. aug. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nincs valami tipped arra, ha nagyon kanos vagyok, mit kell csinálnom, hogy gyorsan elmúljon, de ne verjem ki?
2011. aug. 1. 01:12
 10/39 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem hogy lehet kocka hasad ha gizda vagy...
2011. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!