Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Miért pont én?

Figyelt kérdés

Adnátok egy kis okositást,hogy ne találkozzak olyan fiuval aki szerintem nem érdemli meg?

Szóval,van egy fiu,25 éves,már ismerjük egymást néhány éve és most nem értem mi történt vele,de elkezdett közeledni hozzám,nem baráti alapon.Ezzel nem is lenne gond,mert számomra sem közömbös,de van egy barátnője,akivel hol együtt,hol külön vannak.Már 4-szer utasitottam vissza,megpróbáltam kerülni,de a munkahelyünk is egy helyen van.Nem akarok közbe avatkozni a barátnőjével,meg a fiu is kicsit csajozós.Lehet csak játszik,de ha játszik miért pont velem,amikor már régen ismer és tudja,hogy nem bujok senkinek az ágyába egyik pillanatrol a másikra.Nem szeretnék rosszul járni,mert még az utolsó csalódásomat sem hevertem ki teljesen,de viszont rám férne valamilyen szórakozás.Persze nem pont vele gondoltam.

Szerintetek???

22L.


2011. aug. 2. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tipikus "p*csöm után megyek" srác, akinek mindegy, hogy ismerős, haver, barát, idegen...a lyukat látja mindenkiben. Biztos nem járnál vele jól.
2011. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozásra és ugródeszkának hogy túllépj az előző kapcsolatodon arra jó lehet,de a leírásod alapján komoly terveket ne szövögess vele. Ha van kedved egy kicsit udvaroltatni magadnak, azt meg miért ne?!
2011. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, mert megeshet hogy beleszeretsz és ő ismét talál valaki mást, az meg csak neked lesz rossz...
2011. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fektesd le a határokat. Barátnője van vagy szakít vele, és van vele, vagy marad vele és nem veled. jobb neki is, neked is. Nincs 2 helyre kefélés.
2011. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy qrvára nem érdekel téged
2011. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

20:40- igy is fogom memondani:)

Köszi a válaszokat.

2011. aug. 4. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!