Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire befolyásol titeket az a döntésetekben, ha egy fiú kissé kövérebb?

Figyelt kérdés

Zavar titeket? Ha esetleg egy menő srácról van szó, aki sportol is, de van rajt egy kis felesleg? Vagy szívesebben jöttök össze inkább egy vékony/átlagos alkatú sráccal? Mennyire zavarna titeket, ha a barátotok olyan lenne?

Én is lány vagyok, csak érdekelnének a válaszok. :) Őszintén!


2010. máj. 9. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha kissé, akkor kissé. Minél több az a "kissé", annál jobban. :)
2010. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én szeretem a maci-lacikat.
2010. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a kövérkés pasik, inkább az átlagos alkatúak.
2010. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Én is szeretem, ha nagyobb darab egy fiú, a ropiktól menekülök.
2010. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De azért összejönnétek egy ilyen sráccal, ha minden más tök jó lenne?
2010. máj. 9. 11:23
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretem a barátomat, akkor egyáltalán nem zavarna se az, ha vékony, se az ha mackós. Na persze, ha nagyon vékony, hizlalnék rajta. ^^
2010. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy összejönnék vele, ha más minden okés. Az én vőlegényemnek is van kicsi hasa, de imádom. Sokkal büszkébb vagyok rá, mint ha egy szál bél lenne. :)
2010. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a macisabb srácok:D
2010. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azért a "tükörtojás" nem vonz. /Amikor csak tükörrel tudja megnézni a farkát/
2010. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül a kérdés, hogy csak azért, mert kicsit nagyobb darab, nem jönnél vele össze, akkor az minden, csak nem szerelem. Számít a külső is persze, de azért ez nem lóvásár. Fogyott már le 120 kilós férfi is a szerelme kedvéért. Ez nem lehet kizáró ok szerintem. És mi van akkor, ha tökéletes, amikor összejöttök és 2 év múlva felszed 10 kilót?
2010. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!