Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatok Nikki Sixx...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok Nikki Sixx szerű pasikat? :D

Figyelt kérdés

[link]


na jó.. nem kell konkrétan így kinéznie, de azokra gondolok akik a 80as-90es évekbeli punk/rock zenét szeretik és úgyis néznek ki.. :)

17/L


2011. aug. 6. 14:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%
nyáhh én axl rose féléket keresek! hol vagyok FÉRFIAK?
2011. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem is tom, honnan veszi bárki azt a hülyeséget, h a külső a legfontosabb a lányoknak :P
2011. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%

Ez aztán egy olyan típus, akinek van jövőképe és értelme az életének.

Nem csípem az irányítható embereket, akiknek nincs személyiségük és magukra aggatnak egy stílust, konzumidióták.

Lady Gaga, Justin Bieber rajongók vagy ilyen punkok, rockerek, pont ugyanaz számomra, semmi eredeti nincs bennük. Pótcselekvés az egész életük.

Amúgy Pesten keresgélj, vidéken kevés az ilyen arc.


21/L

2011. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:25


amúgy nem is írtam hogy köze lenne a punkrockhoz :) és azt sem írtam hogy punkrock :) punk/rock (itt a "/" egy vagy-ot hivatott helyettesíteni :) )

2011. aug. 6. 16:40
 15/34 anonim válasza:
73%
hát nekem van egy jó pár punk haverom :D pl zpben megtalálod őket ha bp-n laksz pl roadra tuti kimennek :D
2011. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
az első igazán hasznos válasz, köszi :D
2011. aug. 6. 16:46
 17/34 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a Mötley Crue-ben van egy kettő.Bár én amikor ezt a korszakomat éltem,inkább Tommy Lee-re tettem a voksom.

[link]

2011. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Az állatkertben.
2011. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%

"rögtön le kell hurrogni valakit hogy ha nem azt a szennyt szereti amit manapság eladnak zenének (lady gaga, justin bieber, lmfao stb... :) ) "


szia.ezzel amit itt írtál tökéletesen egyet értek,és igazad van hogy ettől a sok hímringyótól,egy ilyen csávó többet ér,mint az a sok kö.csög együtt véve.


"attól, hogy így néz ki valaki még lehet nagyon rendes... "

ilyennel már találkoztam én is, és ez így van.

és ezt úgy mondom,hogy nem vagyok az a kifejezett rocker,nem öltözködök így,és halgatok rappet is,stb.

2011. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
na jó látni hogy van itt normális felfogású ember is :DD
2011. aug. 7. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!