Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatok Nikki Sixx...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok Nikki Sixx szerű pasikat? :D

Figyelt kérdés

[link]


na jó.. nem kell konkrétan így kinéznie, de azokra gondolok akik a 80as-90es évekbeli punk/rock zenét szeretik és úgyis néznek ki.. :)

17/L


2011. aug. 6. 14:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy-hogy nem találsz? Gyakorlatilag bármilyen rockkoncerten találhatsz.
2011. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Yakuza99 válasza:
36%
dögtelepen
2011. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Tyler913 ***** válasza:
17%

"rögtön le kell hurrogni valakit hogy ha nem azt a szennyt szereti amit manapság eladnak zenének (lady gaga, justin bieber, lmfao stb... :) ) "


Itt most nem a zenei izlesrol van szo.Hallgathatsz nyugodtan punkot,meg hajmetalt is,de pl. Nikki Sixx egy elcseszett heroinista,nem igazan tartom kovetendo etalonnak.

17 evesen amugy ertheto,hogy bejon a lazado image,de par ev mulva rajossz,hogy az ilyen szanaszejjel tetovalt/tarajos emberekben nincs tul sok perspektiva.

Csinalsz amit akarsz,de szerintem ne a zenei izles legyen a fo szempont parvalasztasnal.

2011. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 rottingrabbits ***** válasza:
74%

Ismerosom egy Motley Crue tribute zenekarban jatszik es igen, ugy nez ki mint Nikki Sixx.

Tartozkodasi hely:Nottingham, Anglia...

2011. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

hát azért bármilyen rockkoncerten nem... :D nem kérdezném ha az ottani pasik 90%a így nézne ki... de nagyon kevés ilyen fiú van.


én meg pl. k.urvára felnézek rá, mert tehetséges zenész és író :) és azért már keresztül ment pár dolgon az életében... nyilván tudom, hogy drogos volt, de ennek ellenére is tisztelem :)


na igen köszi :DD angliában biztos találnék ilyeneket :D meg amerikában. de sajnos kis hazámban kéne keresni

2011. aug. 11. 17:37
 26/34 szamóca.. ***** válasza:
73%
ma 16:53 , igen, csak ott agond hogy itt most nem Nikki Sixxről van szó, hanem az image-ről amit képvisel. és persze nem is arról hyg ez alapján választ magának bárki párt, v zenei ízlés alapján. más kérdés, hoyg az ilyen típushoz tartozik egy attitűd, egy egész életforma, ami mondjuk jobban passzol az enyémhez mint mondjuk egy discos életformája, így a kinézet és a tetoválások - azon felül hogy szexi - indikátorként szolgálnak. és persze mint életforma nem arra gondolok hoyg a budiból merítek vizet a herkához, és nem sok köze van sixx személyének az egészhez. ő egy példa. aztán innentől kezdve lehet azon vitázni hogy ki keresi ezt a típust csak a kinézete miatt, de úgysem jön össze senki senkivel ha amúgy s*ggfejnek tartja csak azért mert ki van varrva.
2011. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
58%
sziget és egyéb nyári fesztiválok. de idén már kicsit elkéstél . :)
2011. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
volton voltam, de még volt barátom.. :) szigetre meg nem megyek ki nem lesz semmi érdekes :D
2011. aug. 11. 19:46
 29/34 Devil's Bride ***** válasza:
86%

B*sza megy nyugodtan, aki lehurrogja Nikki Sixx-et, ezt a lányt, ki legalább normális pasit keres magának, és főleg az aki leszólja a heroint!


Az exem nem Nikky Sixxre hasonlított, inkább Dave Navarrora. Viszont meg kell mondjam, vannak hasonló emberek, de elég ritka... nagyon ritka. Sajnos pont olyat mint ő, nem fogsz találni.

18/L

2011. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

hát tudom, hogy ritka...

te hol találkoztál vele amúgy? :D

2011. aug. 11. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!