Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatok Nikki Sixx...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok Nikki Sixx szerű pasikat? :D

Figyelt kérdés

[link]


na jó.. nem kell konkrétan így kinéznie, de azokra gondolok akik a 80as-90es évekbeli punk/rock zenét szeretik és úgyis néznek ki.. :)

17/L


2011. aug. 6. 14:10
1 2 3 4
 31/34 Devil's Bride ***** válasza:

Dave Navarroval? ^^

A 2010-es Metalfesten.

2011. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
65%

kedves kérdező. ha tudnád mióta járkálok én a te cipődben. 8éves korom óta oda és vvissza vagyk nikki sixxtől. és egészen mostanáig (19 vagyok) ilyen embert kerestem magamnak. és találtam. koncerteken is kevés az ilyen alak manapság már... én konkrétan pesten egy tescoban ismertem meg xD vodkát válogattunk... azóta már nem vagyunk együtt. amúgy is elég viharos volt az egész kokó hernyó nyitott kapcsolat mindenamit csak el tudsz képzelni... és egyszerűen nem tudom hol találhatok ilyen mebereket. csak a véletlenben lehet bízni...


és amúgy itt a belepofázók meg kinyalhatják a seggemet. mert ki a faszom mindta h egy ilyen pasit fog elvenni és nemz neki 8 kölköt? 17 évesen nem azt az embert kell keresni aki mellet majd elpatkolsz...


azt mondom Kérdező próbálj ki amit csak tudsz amit csak eléd sodor a szél! de egyet jegezz meg. mindent csak mértékkel szabad csinálni, hogy sokáig csinálhasd még :)

2011. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen :DD
2011. aug. 18. 11:41
 34/34 anonim ***** válasza:
Hát...nekem egyik osztálytársam úgy néz ki mint Duff a GN'R-ból,egy másik meg olyan mint Slash rövid hajjal xP egyébként nekem is a hosszúhajú zenész-pasik jönnek be (punkok vagy rockerek),de tényleg alig vannak :(
2012. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!