Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki érettebbnek érzi magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érettebbnek érzi magát a koránál az hogyan talál magának barátot/barátnőt? Én sokszor azt érzem h bárki akivel beszélek még nagyon gyerek hozzám képest, hiába idősebb. Más is van így ezzel? 16/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 01:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Rossz emberrel kezdtél. Sokan, akik azt mondják magukról, másra gondolnak, csak nem tudják kifejezni. Én is így vagyok ezzel. Akiről te beszéltél, egyszerűen csak bunkó. Gondolom nem ültél még le vele beszélgetni...
2011. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
És egyébként igen, azok a "felnőttek" is tehetnek róla, hogy egy fiatal ember érettebbnek hiszi magát a koránál. Mert egy fiatallal, "gyerekkel" máshogy bánnak. Lenézik. Ha egyszer olyan világra ébrednék, amiben már nem lesz ember-ember közti különbség, keltsetek fel.
2011. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Dehogynem, anyját lazán lekurv@zta egy idegennek. 2 órát beszélgettem vele, többet soha.
2011. aug. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
01:40 lesz olyan?
2011. aug. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én félek attól, hogy ez a Te korodban lehetetlen. Meg az enyémben is. És nem, az érettség nem azt jelenti, hogy lenézem a másikat, mert "én érett vagyok te meg nem bibibiííí". Ez egyszerűen mentalitás kérdése. Én azért tartom koromnál érettebbnek magam, mert nem jövök össze napo, hetek alatt csak úgy valakivel, nem az ilyen sz*aros valóságsók alkotják a beszédtémáimat, nem piálok, dohányzok csak azért mert "menő", nem követek semmilyen divatőrületet mert épp "menő" és ilyesmik. Ennek az az eredménye, hogy nem találok egy intelligens, jóravaló, kedves lányt aki még tetszene is és értelmes dolgokról el lehetne Vele beszélgetni. Félek, hogy egyedül maradok életem végéig. :(


20F

2011. aug. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hol laksz, talán össze tudlak hozni eggyel. :D
2011. aug. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Veszprém.
2011. aug. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
hát max úgy ha mind a ketten hajlandóak vagytok 54 km-ert utazni. :D
2011. aug. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Simán. De ne siessük el, meg ne robmoljuk a kérdést ezzel, a többit priviben kérlek. Köszi. :)
2011. aug. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

sok ismerősöm van, közülük 2 emberrel beszélek bizalmasabban. "rendelkezem" egy barátnővel, jobban nála nem is kívánhatnék. barátom is van, lassan 2 éve már, a kapcsolatunk kiegyensúlyozottan viharos (annyira viharos csak, hogy feltüzel, de szeretettel veszekszünk).

van egy blogom, egy plüsskacsám, rajztudásom, majdnem kimeríthetetlen fantáziám, céltudatosságom,

és végül a családom, akik megtanítottak bánni az emberekkel, akik nem olyanok, mint én.

bejött az élet.

és még csak 17 vagyok.

Lány.

2011. aug. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!